Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Napredak - Lukač 05         2 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Gomerčić,Vidović-Volenik,Tatić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Šoštar(22)i Željko Šoštar (77),gosti:Antonio Babec(50,73 i 90),Tomislav Škvarić(6),Mihael Komar(28),Lovro Štefanec(82)i Josip Ivačić(87).

Mikleuš - Papuk         3 : 4 ( 3 : 3 )
Suci: Lončar,Minauf D.,Grujić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(17),Dino Lejlić (39)i Hrvoje Kraljik(45),gosti:Deni Kelava(7,42 i 81)i Mladen Filipović(35).

Bratstvo - Voćin         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Gašparić,Vidalina, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ivan Topić(36)i Mario Karnik(90), gosti:Ivica Gusić(68 sa 11m).

Zrinski (NB) - Bilogora 1947         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kemper,Orač,Ramić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:Alen Keler(74),gosti:Antun Posavec (90).

Munja - Rezovac         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Strusa,Majstorović L.,Majstorović I., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:David Lehpamer(2 i 43),gosti:Dario Kovačević(30).

Podravac (S) - Crnac         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Teri,Hrženjak,Brdarić L., delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Matić(8 i 26)i Matej Androš (60),gosti:Denis Prša(9)i Darijo Najcer(85).

Mladost (Čač) - Turanovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Djajkić,Szebenji, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(12 i 34),Ivan Mužar(82)i Josip Mroz(90). LISTA STRIJELACA: 21 zgoditak:Deni Kelava(Papuk), 16 zgoditaka: Darko Kokoška(Munja),14 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 16141161-20 43
2. Voćin VoćinVoćin 16120427-12 36
3. Lukač 05 LukačLukač 05 16103354-20 33
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1692535-29 29
5. Munja Veliki RastovacMunja 1691631-20 28
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1682633-24 26
7. Rezovac RezovacRezovac 1673625-16 24
8. Crnac CrnacCrnac 1673637-35 24
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1661935-37 19
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1661928-37 19
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 16601029-36 18
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1652920-28 17
13. Napredak RušaniNapredak 16131219-70 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 16021410-60 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 4.4.2015. u 16,3o
Napredak - Mladost (Čač), Rušani, 4.4.2015. u 16,3o
Papuk - Munja, Orahovica, 4.4.2015. u 16,3o
Crnac - Mikleuš, Crnac, 5.4.2015. u 16,3o
Turanovac - Podravac (S), Turanovac, 5.4.2015. u 16,3o
Zrinski (NB) - Rezovac, Nova Bukovica, 5.4.2015. u 16,3o
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 4.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.