Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Lukač 05 - Napredak         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Minauf,Špiranec, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovron Štefanec(5 sa 11m,15 i 88),Josip Ivačić(43)i Željkon Medić(55),gosti: Siniša Subota(75).

Papuk - Voćin         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Vencl,Hrženjak, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Matej Šimek(30),Benjamin Radinković(31),Denis Velić(51),Benjamin Špoljarić(69)i Deni Kelava(90),gosti:/.

Mikleuš - Munja         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Vecko M.,Medved, delegat: Miklošević
Gledatelja oko120. Strijelci:domaći:Hrvoje Kraljik(66),gosti:Darko Kokoška(79 sa 11m).

Bilogora 1947 - Turanovac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Ugarković,Šantić,Grujić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(15,27 i 35) i Kristijan Blažeković(69),gosti:/.

Crnac - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Babić,LičinićSaša, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći/,gosti:Ante Čavić(6)i Tomislav Perković(63).

Pitomača - Podravac (S)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Kečkiš, delegat: Lončar Mladen
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Veličan(3,42 i 53),Filip Škaro(34)i Filip Škudar(85),gosti:/.

Rezovac - DOŠK         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Valent,Blažević I., delegat: Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Toni Topić(48 i 53),gosti:Ivan Mroz(4). *****LISTA STRIJELACA***** 22 gola:Ivan Vuković(Voćin)i Darko Kokoška(Munja),17 golova:Srećko Jelen(Crnac),14 golova: Benjamin Špoljarić(Papuk),13 golova:Deni Kelav(Papuk),Siniša Vlaisavljević(Bilogora)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 16123153-12 39
2. Voćin VoćinVoćin 16122256-19 38
3. Papuk OrahovicaPapuk 16121359-18 37
4. Munja Veliki RastovacMunja 16112347-23 35
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1682627-30 26
6. Pitomača PitomačaPitomača 1672736-24 23
7. Crnac CrnacCrnac 1670939-35 21
8. Napredak RušaniNapredak 1663738-45 21
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1653836-41 18
10. Rezovac RezovacRezovac 16601029-36 18
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1652922-40 17
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16511027-46 16
13. Turanovac TuranovacTuranovac 16401223-56 12
14. DOŠK DolciDOŠK 1611148-75 4

Sljedeće kolo

Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 30.3.2014. u 16,oo
DOŠK - Pitomača, Dolci, 30.3.2014. u 16,oo
Podravac (S) - Crnac, Sopje, 30.3.2014. u 16,oo
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 30.3.2014. u 16,oo
Turanovac - Mikleuš, Turanovac, 30.3.2014. u 16,oo
Munja - Papuk, Veliki Rastovac, 30.3.2014. u 16,oo
Voćin - Napredak, Voćin, 30.3.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.