Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Virovitica - Bratstvo         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vecko I.,Ivačić, delegat: Vargović
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Kristijan Tadić(10,26),Filip Škaro(19,44,67),Erblin Uzunaj(45),Matej Devčić(82),Renato Karačić(88) Gosti:/

Rezovac - Voćin         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Matić, delegat: Moslavac
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Vanja Dežmarić(30,54),Nikola Petrović(70) Gosti:/

Omladinac - DOŠK         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Penava,Blažević,Orač, delegat: Erhatić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Dinko Cafuta(2) Gosti:Ivan Mujić(20,29,78)Mario Kemper(52)

Standard - Munja         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Minauf,Hrženjak, delegat: Jambrešić
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Alen Hadžina(61) Gosti:Srećko Jelen(41)

Crnac - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Đajkić,Ličinić Sa., delegat: Vrbaslija
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Nikica Nerovčić(71 iz 11m) Gosti:Toni Ramić(38)

Mikleuš - Bilogora 1947         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Valent,Ličinić Si., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Ivan Ivčić(32),Marko Klecin(86) Gosti:/

Gradina - Pitomača         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Šantić,Špiranec, delegat: Radočaj
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Tihomir Tenjeri(41),Matija Jakupec(87)

Turanovac - Lukač 05         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Lončar,Vecko M., delegat: Špiranec
Gledatelja.250.Strijelci:;Domaći:/ Gosti:Marko Tomić(60),Željko Medić(68) *****LISTA STRIJELACA***** 15 golova : Filip Škaro(Virovitica), 14 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05)i Ivan Vuković(Voćin), 13 golova : Kristijan Tadić(Virovitica)i Thomir Tenjeri(Pitomača) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 16150169-5 45
2. Lukač 05 LukačLukač 05 16111441-12 34
3. Pitomača PitomačaPitomača 1694335-16 31
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1691637-28 28
5. Voćin VoćinVoćin 1683533-19 27
6. Rezovac RezovacRezovac 1683533-21 27
7. Munja Veliki RastovacMunja 1665527-28 23
8. Crnac CrnacCrnac 1672722-37 23
9. DOŠK DolciDOŠK 1662828-34 20
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1662819-30 20
11. Gradina GradinaGradina 1653826-36 18
12. Mikleuš MikleušMikleuš 16511021-30 16
13. Omladinac KorijaOmladinac 16421014-37 14
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 16421017-47 14
15. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1634918-37 13
16. Turanovac TuranovacTuranovac 16411121-44 13

Sljedeće kolo

Turanovac - Virovitica, Turanovac, 18.3.2012. u 15,3o
Lukač 05 - Gradina, Suhopolje, 18.3.2012. u 15,3o
Pitomača - Mikleuš, Pitomača, 18.3.2012. u 15,3o
Bilogora 1947 - Crnac, Špišić Bukovica, 18.3.2012. u 15,3o
Mladost (Čač) - Standard, Čačinci, 18.3.2012. u 15,3o
Munja - Omladinac, Veliki Rastovac, 18.3.2012. u 15,3o
DOŠK - Rezovac, Dolci, 18.3.2012. u 15,3o
Voćin - Bratstvo, Voćin, 18.3.2012. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.