Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Lukač 05 - DOŠK         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Lončar Ml.,Špiranec, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(31 i 76) i Lovro Štefanec(89);gosti:/

Bratstvo - Gradina         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Grujić,Blažević I.,Gašparić, delegat: Rakošević
Gledatelja:oko 100. Strijelci:Domaći:Slobodan Petković(8),Ivo Delić(72) Gosti:Tomo Baltić(45),Bruno Vorih(51,88),Dean Peić(74)

Bilogora 1947 - Munja         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Šantić,Vecko I., delegat: Abalić
Gledatelja:oko 100. Strijelci:Domaći:Siniša Subota(74),Siniša Vlaisavljević(86) Gosti:Robert Sudarić(44)

Mladost (Čač) - Rezovac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Valent,Grđan, delegat: Radočaj
Gledatatelja:oko 100. Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Crnac - Omladinac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Krupa,Gebaj, delegat: Zagorac
Gledatelja:oko 50. Strijelci:Domaći:Nikica Nerovčić(78),Željko Bošnjak(85) Gosti:Mario Jerbić(44)

Napredak - Turanovac         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Mikolčić, delegat: Stojanović
Gledatelja:oko 100. Strijelci:Domaći:Antonio Jugović(54 iz 11m) Gosti:Ivan Jandrić(60 iz 11m),Tomislav Zalogaj(82)

Voćin - Dinamo (KD)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Sertić,Đajkić,Ramić P., delegat: Jambrešić
Gledatelja:oko 100. Strijelci:Domaći:Boris Bihar(44,60) Gosti:/ *****Lista strijalaca***** 17 golova : Srečko Jelan(Munja) i Andreas Černali (Lukač-5), 16 golova : Tihomir Šarić(Rezovac) i Stipo Đak Bilogora) 14 golova : Lovro Štefanac(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 16123153-14 39
2. Lukač 05 LukačLukač 05 16122255-8 38
3. Munja Veliki RastovacMunja 16102441-12 32
4. Voćin VoćinVoćin 16102431-16 32
5. Turanovac TuranovacTuranovac 1683523-22 27
6. Gradina GradinaGradina 1673626-22 24
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1673627-29 24
8. Omladinac KorijaOmladinac 1665529-23 23
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1644823-40 16
10. Crnac CrnacCrnac 1643923-37 15
11. Napredak RušaniNapredak 16421022-39 14
12. DOŠK DolciDOŠK 1634922-37 13
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16321114-51 11
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 16141113-52 7

Sljedeće kolo

Voćin - Lukač 05, Voćin, 3.4.2011. u 16,3o
Dinamo (KD) - Napredak, Kapela Dvor, 3.4.2011. u 16,3o
Turanovac - Crnac, Turanovac, 3.4.2011. u 16,3o
Omladinac - Mladost (Čač), Korija, 3.4.2011. u 16,3o
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 3.4.2011. u 16,3o
Munja - Bratstvo, Veliki Rastovac, 3.4.2011. u 16,3o
Gradina - DOŠK, Gradina, 3.4.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.