Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Rezovac - Sloga (Z)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M- Ferić M.- Resler T., delegat: Miklošević
Gledatelja 185. Strijelci: Domaći: Godeč (12),Boroša (79). Gosti: Ciglar (89).

Gradina - Podravac (S)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar M.- Duvnjak D.- Maslać M., delegat: Stošić
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći: /. Gosti: Rastija(8),Babec(33,83).

Borova - Crnac         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Majstorović I.- Kovač S., delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Jelovečki (10),Hodak(57),Draganić(70,75),Obžetić(80). Gosti: Sudarić(67).

Mladost (Čač) - Podgorje         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta D.- Penava E.- Lješčak Matija., delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:/. Gosti: Bukvić (19),Horvat (21,40,51),Grizelj (60).

Dinamo (Č) - Mikleuš         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac G.- Ličinić Saša- Nikolić A., delegat: Služek
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Rukavina (28,67),Košorog (81). Gosti: Jančić (5,9),Giber (57 sa 11 m).

Mladost (Mi) - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Loparac M.- Kokorić D., delegat: Babić
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći:/. Gosti:/.

Slavonija - Voćin         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Gobac M.- Lješčak Mario, delegat: Trupina
Gledatelja 180. Strijelci: Domaći: Novaković(82), Pelikan(90). Gosti:/. Sve utakmice 16. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 1.ŽNL VPŽ. **LISTA STRIJELACA***16 golova Babec Antonio (NK Podravac (So)) Dorinka Matej (2 KU) (NK Dinamo Četekovac) 14 Obžetić Darko (NK Borova) 13 Grizelj Marino (NK Podgorje) Prlić Milan (2 KU) (NK Sloga Zdenci) 11 Hodak Dominik (5 KU) (NK Borova) 10 Ibričić Hrvoje (NK Dinamo Četekovac) Jančić Josip (NK Mikleuš) Kovač Denis (1 KU) (NK Bratstvo (GB)) Vuković Ivan (NK Sloga Zdenci) 9 Ciglar Danijel (NK Sloga Zdenci) Juhas Zvonimir (NK Gradina) Rukavina Goroslav (NK Dinamo Četekovac)

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 16141147-10 43
2. Voćin VoćinVoćin 16113231-17 36
3. Mikleuš MikleušMikleuš 16103336-18 33
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1691644-24 28
5. Borova BorovaBorova 1691645-38 28
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1683549-39 27
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1682633-26 26
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1655621-27 20
9. Rezovac RezovacRezovac 1654726-21 19
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1643923-34 15
11. Podgorje PodgorjePodgorje 16501128-48 15
12. Crnac CrnacCrnac 16421025-40 14
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 16421019-40 14
14. Gradina GradinaGradina 16021418-63 2

Sljedeće kolo

Slavonija - Rezovac, Sladojevci, 3.4.2022. u 16:30
Voćin - Mladost (Mi), Voćin, 3.4.2022. u 16:30
Bratstvo - Dinamo (Č), Kapela Dvor, 2.4.2022. u 16:30
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 3.4.2022. u 16:30
Podgorje - Borova, Podgorje, 3.4.2022. u 16:30
Crnac - Gradina, Crnac, 3.4.2022. u 16:30
Podravac (S) - Sloga (Z), Sopje, 3.4.2022. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.