Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Mladost (Čač) - Sloga (Z)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Presečan M.- Gašparić M.- Penava E., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Ugarković (80). Gosti : Duspara M. (7),Rupčić (15,75),Mimić (87).

Borova - Gradina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Kečkiš N.- Ferić M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći :/. Gosti :/.

Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Resler T.- Loparac Matea, delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Voćin - Mikleuš         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vargović N.- Majstorović Ivona- Gobac M. , delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Perić Franjo (2,6,22,23),Čović Hrvoje (51). Gosti :/.

Dinamo (Č) - Rezovac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša- Stojnović Z., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Košorog (19). Gosti :/.

Slavonija - Bušetina 1947         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.- Hrženjak M.- Selenić H., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Fotez (17),Dunković I. (78 sa 11m, 88). Gosti : Spudić (10),Petrinić (65).

Mladost (Mi) - Bratstvo         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić A.- Loparac G.- Kokorić D., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Keler (90). Gosti : Milinović (26),Karnik (48 autogol), Viljevac(72).

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 16142062-11 44
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 16122257-18 38
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 16111455-19 34
4. Voćin VoćinVoćin 16102429-18 32
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16100636-30 30
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1680837-34 24
7. Gradina GradinaGradina 1664635-38 22
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1563633-26 21
9. Borova BorovaBorova 1662826-33 20
10. Rezovac RezovacRezovac 1654731-30 19
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1645718-34 17
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1644820-40 16
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 16421024-52 14
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1634932-35 13
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 16331021-39 12
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Mladost (Čač), Miljevci, 21.3.2021. u 15:00
Bratstvo - Slavonija, Gornje Bazje, 20.3.2021. u 15:00
Bušetina 1947 - Dinamo (Č), Bušetina, 21.3.2021. u 15:00
Rezovac - Voćin, Virovitica, 21.3.2021. u 15:00
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ), Mikleuš, 21.3.2021. u 15:00
Ćeralije - Borova, Ćeralije, 21.3.2021. u 15:00
Podravac (S) - Sloga (Z), Sopje, 21.3.2021. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.