Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Graničar (Ok) - Slavonija         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Moslavac L.,Herent, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(61),Šimun Bartolić (66)i Toni Bartolić(80),gosti:Igor Dunković(10 sa 11m).

Suhopolje - Mikleuš         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Loparac,Babić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(21 i 39),gosti:/.

Voćin - Lukač 05         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Valent,Orač, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Domagoj Pakšec(55).

Bratstvo - Podravac (S)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Šantić,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(80),gosti:Mario Matić(35 i 72),Mateo Jerešić(47)i Goran Kizivat(60).

Dinamo (Č) - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Kokorić,Sabljak, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(68),gosti:Darko Kokoška(81-autogol).

Zrinski (NB) - Gradina         8 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vargović,Kovač S.,Rakitničan, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Petrović(3 i 42),Toni Vukalović(40 i 61),Tomislav Kurtić(59),Slaven Služek (65),Tomislav Granjaš(77)i Domagoj Milošević(88), gosti:Petar Ivšić(10)i Goran Peić(82).

Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Selenić,Vidović B.,Brkić, delegat: Lisak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Domagoj Ninčević(48 i 54 sa 11m)i Stipe Ćavić(78),gosti:/.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 16142049-5 44
2. Mikleuš MikleušMikleuš 16101545-27 31
3. Rezovac RezovacRezovac 1684433-15 28
4. Slavonija SladojevciSlavonija 1683537-29 27
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1674545-32 25
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1673626-24 24
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1673632-37 24
8. Lukač 05 LukačLukač 05 1673623-28 24
9. Voćin VoćinVoćin 1663719-23 21
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1653835-41 18
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1652922-32 17
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1627726-40 13
13. Gradina GradinaGradina 16331030-52 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 16211324-61 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Suhopolje, Lukač, 14.4.2018. u 16,3o
Mladost (Čač) - Graničar (Ok), Čačinci, 15.4.2018. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin, Čađavica, 15.4.2018. u 16,3o
Mikleuš - Zrinski (NB), Mikleuš, 15.4.2018. u 16,3o
Gradina - Dinamo (Č), Gradina, 15.4.2018. u 16,3o
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 15.4.2018. u 16,3o
Podravac (S) - Slavonija, Sopje, 15.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.