Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Suhopolje - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Vukman,Fabijanac, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zdenko Lončarek(53),gosti:Matko Čilag(83).

Zrinski (NB) - Lukač 05         3 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović,Vinovrški,Brdarić L., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Čosić(27 sa 11m i 90 sa 11m)i Antonio Striber(87),gosti:Ivan Krznarić(30 i 64),Stjepan Rajnović(17)i Lovro Štefanec(57).

Graničar (Ok) - Crnac         4 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko,Ferić,Grujić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(11 i 51),Ivan Maletić(16)i Martin Mihoković(27),gosti: Toni Vukalović (60)i Vinko Bračun(67 sa 11m). Uz konsultaciju delegata ustanovio sam da su u zapisniku pogrešno upisani strijelci,što je ispravljeno pa molim klubove da u svojim zapisnicima isprave pogreške,hvala.

Munja - Podravac (S)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Selenić,Stojković, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(39),gosti:Matej Androš (48).

Rezovac - Mikleuš         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Kečkiš,Šantić, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(31),gosti:/.

Voćin - Dinamo (Č)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Loparac,Valent, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Slađan Marković(14),Goran Kizivat (41)i Boris Bihar(73),gosti:Marijo Košorog(75).

Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Babić,Ličinić Saša, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Topić(35,46 i 66)i Antonio Bijuk(20). LISTA STRIJELACA:22 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 19 golova(Karlo Petrinić(Graničar),13 golova:Ivan Topić (Bratstvo),11 golova:Zdenko Lončarek (Suhopolje),Ivan Vuković(Munja)it.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 15121259-9 37
2. Mikleuš MikleušMikleuš 15121239-16 37
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15103236-14 33
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1581638-31 25
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1572638-42 23
6. Rezovac RezovacRezovac 1556434-28 21
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1563623-26 21
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1553722-29 18
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1543830-33 15
10. Munja Veliki RastovacMunja 1543826-32 15
11. Voćin VoćinVoćin 1543826-42 15
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1534823-41 13
13. Crnac CrnacCrnac 15321018-41 11
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1525818-46 11

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Munja, Lukač, 25.3.2017. u 15,3o
Bratstvo - Suhopolje, Gornje Bazje, 26.3.2017. u 16,3o
Crnac - Mladost 1930 (Čađ), Crnac, 26.3.2017. u 16,3o
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 26.3.2017. u 16,3o
Dinamo (Č) - Rezovac, Četekovac, 26.3.2017. u 16,3o
Mikleuš - Zrinski (NB), Mikleuš, 26.3.2017. u 16,3o
Podravac (S) - Graničar (Ok), Sopje, 26.3.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.