Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Suhopolje - Bilogora 1947         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Gašparić,Brkić, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Špštar(31),Nikola Menegati(57 sa 11m)i Ivan Egri(63),gosti: Pavao Djak (89 sa 11m).

Omladinac - Lukač 05         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Culej,Špiranec,Blažević I., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 170. Strijelci:domaći:Marko Korenički(50),gosti:Stjepan Rajnović(33),Domagoj Pakšec(39),Lovro Štefanec(43) i Tomislav Škvarić(87).

Rezovac - Podravac (S)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Dežmarić,Brdarić L., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Alen Đureš(16)i Zvonimir Juhas(87), gosti:Marijan Granjaš(70).

Dinamo (Č) - Mikleuš         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Ević,Brdarić M., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(31)i Ivo Dujmić(87 sa 11m),gosti:Zlatko Šantić(77).

Mladost (Čač) - Munja         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Loparac,Grujić, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(43 i 45)i Ivan Šalković(37),gosti:Luka Vida(87).

Crnac - Zrinski (NB)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Vencl,Majstorović D., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Voćin - Bratstvo         5 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Matić,Babić,Stojnović, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Boris Bihar(8,10 i 70),Marko Lah(24)i Hrvoje Čović(45),gosti:Mario Marković(49) i Ivan Topić(89). LISTA STRIJELACA:19 golova:Darko Kokoška(Mladost), 15 golova: Boris Bihar(Voćin),13 golova:Vanja Dežmarić(Rezovac),Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 15113156-9 36
2. Voćin VoćinVoćin 15113145-16 36
3. Mikleuš MikleušMikleuš 15102339-18 32
4. Rezovac RezovacRezovac 15101436-24 31
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1583441-21 27
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1572633-25 23
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1571732-24 22
8. Munja Veliki RastovacMunja 1554621-22 19
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1554628-40 19
10. Crnac CrnacCrnac 1544721-36 16
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1543820-57 15
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 15231024-35 9
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 15231022-43 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 1502135-53 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 26.3.2016. u 15,3o
Zrinski (NB) - Suhopolje, Nova Bukovica, 27.3.2016. u 16,3o
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 27.3.2016. u 16,3o
Bratstvo - Crnac, Gornje Bazje, 27.3.2016. u 16,3o
Bilogora 1947 - Omladinac, Špišić Bukovica, 27.3.2016. u 16,3o
Munja - Dinamo (Č), Veliki Rastovac, 27.3.2016. u 16,3o
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 27.3.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.