Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Papuk - Podravac (S)         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević I.,Puškarić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Benjamin Špoljarić(50 i 56),Marko Matić(60-autogol)i Benjamin Radinković(68),gosti: Matej Androš(79).

Napredak - Bratstvo         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Grujić,Majstorović L., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Jasmin Božić(50),gosti:Mihael Stubičar(41 sa 11m i 62 sa 11m),Mario Karnik(35)i Nikola Kristić(85).

Turanovac - Lukač 05         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Orač, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Lovro Štefanec(52)i Željko Medić(81).

Crnac - Mladost (Čač)         4 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Fabijanac,Babić,Ramić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Renato Kučera(53 sa 11m i 70 sa 11m),Robert Sudarić(51)i Dario Petrović(64),gosti: Danijel Podmanicki(6 i 20)i Ivan Cuca(26).

Rezovac - Mikleuš         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Duvnjak,Vidović-Volenik, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(25),gosti:Hrvoje Ibričić(22).

Bilogora 1947 - Munja         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ivačić,Majstorović I.,Gomerčić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(29 i 68), gosti:/.

Voćin - Zrinski (NB)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Hrženjak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Ivan Čović(16)i Alen Simoni(73), gosti:/.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 15131157-17 40
2. Voćin VoćinVoćin 15120326-10 36
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1593347-18 30
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1592432-25 29
5. Munja Veliki RastovacMunja 1581629-19 25
6. Rezovac RezovacRezovac 1573524-14 24
7. Crnac CrnacCrnac 1573535-32 24
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1572631-23 23
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1560927-36 18
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1551931-37 16
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1551919-27 16
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 15501026-34 15
13. Napredak RušaniNapredak 15131117-63 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 15021310-56 2

Sljedeće kolo

Napredak - Lukač 05, Rušani, 28.3.2015. u 15,3o
Mikleuš - Papuk, Mikleuš, 29.3.2015. u 16,3o
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 29.3.2015. u 16,3o
Zrinski (NB) - Bilogora 1947, Nova Bukovica, 29.3.2015. u 16,3o
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 29.3.2015. u 16,3o
Podravac (S) - Crnac, Sopje, 29.3.2015. u 16,3o
Mladost (Čač) - Turanovac, Čačinci, 29.3.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.