Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Napredak - Papuk         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Vecko M,, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Benjamin Radinković(20 i 68),Mladen Filipović(14) i Antonio Vratković(50 sa 11m).

DOŠK - Lukač 05         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Medved, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Babec(44)i Lovro Štefanec(83 sa 11m).

Podravac (S) - Rezovac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Vidović-Volenik, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Milenko Beneš(66)i Josip Zajček(68),gosti:Antonio Dražić(89 sa 11m).

Mladost (Čač) - Pitomača         0 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Ličinić Siniša,Djajkić,Grgurić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Filip Škaro(4,35 i 70),Matija Veličan(13),Ivica Blaga(15)i Danijel Dikšić(80).

Turanovac - Crnac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Šantić,Herent, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ivica Jezerčić(51)i Velimir Viljevac(75 sa 11m),gosti:Dragan Pavoković(79).

Munja - Bilogora 1947         4 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Vargović,Valent,Matić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Vida(17 i 68),Josip Vida(3)i Darko Kokoška(37),gosti:Kristijan Blažeković(24 sa 11m),Siniša Vlaisavljević(43)i Toni Bartolić(47).

Voćin - Mikleuš         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ugarković,Ličinić Saša,Minauf, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Emanuel Jakov ić(14),Roko Perić(18)i Emanuel Kristić(77),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 22 gola : Ivan Vuković(Voćin),21 gol : Darko Kokoška(Munja),17 golova:Srećko Jelen(Crnac),13 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 15122156-14 38
2. Lukač 05 LukačLukač 05 15113148-11 36
3. Papuk OrahovicaPapuk 15111354-18 34
4. Munja Veliki RastovacMunja 15111346-22 34
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1581626-29 25
6. Crnac CrnacCrnac 1570839-33 21
7. Napredak RušaniNapredak 1563637-40 21
8. Pitomača PitomačaPitomača 1562731-24 20
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1552822-35 17
10. Rezovac RezovacRezovac 15501027-35 15
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1543832-41 15
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15411025-46 13
13. Turanovac TuranovacTuranovac 15401123-52 12
14. DOŠK DolciDOŠK 1511137-73 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Napredak, Lukač, 22.3.2014. u 15,oo
Papuk - Voćin, Orahovica, 22.3.2014. u 15,oo
Mikleuš - Munja, Mikleuš, 23.3.2014. u 15,oo
Bilogora 1947 - Turanovac, Špišić Bukovica, 23.3.2014. u 15,oo
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 23.3.2014. u 15,oo
Pitomača - Podravac (S), Pitomača, 23.3.2014. u 15,oo
Rezovac - DOŠK, Rezovac, 23.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.