Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Papuk - Mikleuš         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Matić,Vukman D., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(59),gosti:Mladen Filipović(10 autogol).

Crnac - Lukač 05         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Herent,Hrženjak,Sertić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danilej Podmanicki(19),Borna Mimić(25)i Ivo Dujmić(83),gosti:Tomislav Škvarić(9 sa 11m)i Davor Rajhert(35).

Rezovac - Bilogora 1947         2 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Kečkiš,Minauf,Dežmarić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(6)i Filip Resler(73),gosti:Ivan Pernar(15 i 44),Siniša Vlaisavljević(60 i 70),Matija Bičanić(10)i Matej Ivoš(88).

Turanovac - Voćin         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Šantić,Vargović, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Karmelo Domović(64)i Mario Horvat(87),gosti:/,

DOŠK - Pitomača         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Teri,Loparac,Medved, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Srećko Jelen(7 i 59),gosti: Ivica Jurić(5 i 65),Tihomir Tenjeri(33)i Ivica Blaga(71).

Mladost (Čač) - Munja         8 : 5 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Orač, delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(39,68 i 75),Ante Čavić(38),Marko Žemberi(52),Marko Nemeth(74), Stjepan Makovec(83)i Tomislav Perković(86), gosti:Ante Grgić(74 i 85),Ivan Vida(56),Darko Kokoška(79 sa 11m)i Ante Rosan(88).

Podravac (S) - Gradina         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Blažević I.,Tašić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Zajček(6 i 38),Matej Androš(11 i 58),Danko Šimunić(79 i 89)i Marijan Granjaš(63).

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 15105036-13 35
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1585236-17 29
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1582533-27 26
4. Voćin VoćinVoćin 1574427-20 25
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1573544-26 24
6. Munja Veliki RastovacMunja 1572643-32 23
7. Pitomača PitomačaPitomača 1564532-29 22
8. DOŠK DolciDOŠK 1562738-27 20
9. Mikleuš MikleušMikleuš 1554625-19 19
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1554621-26 19
11. Crnac CrnacCrnac 1561823-32 19
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1552823-47 17
13. Rezovac RezovacRezovac 1543822-32 15
14. Gradina GradinaGradina 1501147-63 1

Sljedeće kolo

Mikleuš - DOŠK, Mikleuš, 23.3.2013. u 15,oo
Lukač 05 - Turanovac, Lukač, 23.3.2013. u 15,oo
Munja - Papuk, Veliki Rastovac, 30.5.2013. u 17,3o
Bilogora 1947 - Podravac (S), Špišić Bukovica, 30.5.2013. u 17,3o
Gradina - Mladost (Čač), Gradina, 30.5.2013. u 17,3o
Pitomača - Crnac, Pitomača, 30.5.2013. u 17,3o
Voćin - Rezovac, Voćin, 30.5.2013. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.