Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

DOŠK - Bratstvo         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,Vidović B., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 30. Strijelci:Domaći:Zoran Major(6),Mario Kemper(17,28,74),Alen Dedaj(57) Gosti:Ilija Trivanović(62 iz 11m)

Dinamo (KD) - Lukač 05         0 : 8 ( 0 : 3 )
Suci: Ličinić Sin.,Ivačić,Orač, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:Domaći:/ Gosti:Lovro Štefanec(21 iz 11m,56,80),Andrejas Černeli(26,45,76),Ivan Škrablin(56),Slaven Slanac(64)

Turanovac - Voćin         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Šantić,Vargović, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 70. Strijelci:Domaći:Ivan Topić(85 iz 11m) Gosti:/

Omladinac - Napredak         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Gašparić,Valent,Smrček M., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Vedran Grubić(9),Mario Jerbić(38),Mario Horvat(40,55),Renato Giba(84) Gosti:Mario Jozić(36,64)

Rezovac - Crnac         6 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Špiranec,Blažević I.,Štauduar, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(12),Nikola Petrović(23),Vanja Dežmarić(29,81),Dejan Radovanović(29,64) Gosti:Danijel Podmanicki(18),Dino Lejlić(71)

Gradina - Bilogora 1947         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar M.,Ličinić Sa.,Marinović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Bruno Vorih(87) Gosti:Stipo Djak(32,34)

Munja - Mladost (Čač)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Krupa, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(40,57,73),Robert Sudarić(63),Boris Biondić(89 ag) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 17 golova : Srečko Jelen (Munja), 16 golova : Tihomir Šarić(Rezovac) i Stipo Đak (Bilogora), 15 golova : Andreas Černeli(Lukać-05) i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 15122153-14 38
2. Lukač 05 LukačLukač 05 15112252-8 35
3. Munja Veliki RastovacMunja 15102340-10 32
4. Voćin VoćinVoćin 1592429-16 29
5. Turanovac TuranovacTuranovac 1573521-21 24
6. Omladinac KorijaOmladinac 1565428-21 23
7. Gradina GradinaGradina 1563622-20 21
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1563625-28 21
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1544721-36 16
10. Napredak RušaniNapredak 1542921-37 14
11. DOŠK DolciDOŠK 1534822-34 13
12. Crnac CrnacCrnac 1533921-36 12
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15311114-51 10
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 15141013-50 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - DOŠK, Lukač, 26.3.2011. u 16,00
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 27.3.2011. u 16,3o
Bilogora 1947 - Munja, Špišuć Bukovica, 27.3.2011. u 16,3o
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 27.3.2011. u 16,3o
Crnac - Omladinac, Crnac, 27.3.2011. u 16,3o
Napredak - Turanovac, Rušani, 27.3.2011. u 16,3o
Voćin - Dinamo (KD), Voćin, 27.3.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.