Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Voćin - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Vukman D.- Grujić B., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Čović Ivan (83). Gosti :/.

Bratstvo - Slavonija         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Penava E.- Majstorović I., delegat: Herent
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Hokman (33),Viljevac (53),Kovač (66). Gosti :/.

Mikleuš - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan M.- Lješčak Mario- Loparac M., delegat: Zagorac
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Šimunić (53),Jančić) 65),Crvenka (75). Gosti : Kolembus (56).

Podgorje - Dinamo (Č)         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Majstorović L.- Kečkiš N.- Gobac M., delegat: Stipanić
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Rukavina (32,81),Dorinka (43,84).

Crnac - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ M.- Vidović Volenik B.- Selenić H., delegat: Radočaj
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Jukić (47). Gosti : Ognjenović (45,84 sa 11m).

Podravac (S) - Borova         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kristić N.- Loparac G.- Rakitničan D., delegat: Đurđević
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Babec (4),Šoštar (7,32),Kucljak (76),Zajček (79). Gosti :/.

Sloga (Z) - Gradina         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.- Ličinić Saša- Maslać M., delegat: Borbaš
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Mataija (10),Prlić (24),Ugarković (55,74),Duspara M (57 sa 11m), Vuković (76). Gosti :/. Sve utakmice 15. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 1.ŽNL VPŽ.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 15131144-10 40
2. Voćin VoćinVoćin 15113131-15 36
3. Mikleuš MikleušMikleuš 15102333-15 32
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1591543-22 28
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1582533-21 26
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1582546-36 26
7. Borova BorovaBorova 1581640-37 25
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1554621-27 19
9. Rezovac RezovacRezovac 1544724-20 16
10. Crnac CrnacCrnac 1542924-35 14
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 15411019-40 13
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1533921-34 12
13. Podgorje PodgorjePodgorje 15401123-48 12
14. Gradina GradinaGradina 15021318-60 2

Sljedeće kolo

Rezovac - Sloga (Z), Rezovac, 27.3.2022. u 16:30
Gradina - Podravac (S), Gradina, 27.3.2022. u 16:30
Borova - Crnac, Borova, 27.3.2022. u 16:30
Mladost (Čač) - Podgorje, Čačinci, 27.3.2022. u 16:30
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 27.3.2022. u 16:30
Mladost (Mi) - Bratstvo, Miljevci, 27.3.2022. u 16:30
Slavonija - Voćin, Sladojevci, 27.3.2022. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.