Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Bratstvo - Mladost (Čač)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Majstorović Ivona- Kapitan E., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Vinak (29,62),Milinović (33,36,51,67)Hokman (60). Gosti : /.

Mladost (Mi) - Bušetina 1947         1 : 5 ( 1 : 4 )
Suci: Nađ M.- Loparac M.- Kokorić D., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ibričić (8). Gosti : Jagica (26,40,63),Petrinić (33),Štefanec (35).

Slavonija - Rezovac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić N.- Stojnović Z.- Hrženjak M., delegat: Moslavac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ojurović (24),Jerešić (38),Bogati (88). Gosti : Nreca (51).

Dinamo (Č) - Mikleuš         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Lješčak M.- Resler T., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Voćin - Ćeralije         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej J.- Loparac G.- Selenić H., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ivić (73),Tomić (79). Gosti :/. Nk Voćin se prijavljuje disciplinskom sucu zbog loše organizacije utakmica (službene prostorije su otvorene u 13:42 sati te je utakmica kasnila).

Mladost 1930 (Čađ) - Gradina         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Blažević T., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Car (78). Gosti : Jugović (67),Juhas (73).

Borova - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.- Ferić M.- Vukman D., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Obžetić (9 sa 11m). Gosti : Menegati (86).

Omladinac - Sloga (Z)         0 : 11 ( 0 : 4 )
Suci: Presečan M.- Kečkiš N.- Duvnjak D., delegat: Špiranec
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Dunković (18 sa 11m, 20),Rupčić (43,48,54),Turković (45,71),Vratković (51),Ciglar (77,78,81).+++ LISTA STRIJELACA***26 golova Petrinić Karlo (2 KU) (NK Graničar Bušetina) 24 Rupčić Florijan (NK Sloga Zdenci) 20 Milinović Dino (1 KU) (NK Bratstvo (GB)) 16 Jerešić Mateo (2 KU) (NK Slavonija Sladojevci) Juhas Zvonimir (5 KU) (NK Gradina) 13 Dorinka Matej (3 KU) (NK Dinamo Četekovac) 11 Šoštar Mihael (NK Gradina) 10 Hokman Leo (3 KU) (NK Bratstvo (GB)) Obžetić Darko (2 KU) (NK Borova) Perić Franjo (2 KU) (NK Ćeralije) 9 Boroša Mihael (3 KU) (NK Rezovac) Lončarek Zdenko (6 KU) (NK Podravac (So)) 8 Štefanec Lovro (NK Graničar Bušetina) 7 Fotez Patrik (NK Slavonija Sladojevci) Jagica Ronald (NK Graničar Bušetina) Mužar Ivan (3 KU) (NK Mladost Čačinci) Periša Dario (1 KU) (NK Mladost Čačinci) 6 Dunković Igor (1 KU) (NK Sloga Zdenci) Ibričić Hrvoje (NK Mladost Miljevci) Podmanicki Danijel (NK Mladost Miljevci) Ramić Toni (NK Mladost Čačinci) Šomođi Robert (1 KU) (NK Mladost 1930) 5 Bazijanac Patrik (NK Rezovac) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 5 Duspara Mario (1 KU) (NK Sloga Zdenci) Fučkar Alen (NK Graničar Bušetina) Grubić Vedran (NK Omladinac Korija) Jančić Josip (NK Mikleuš) Martinčević Antonio (NK Mladost 1930) Nreca Mario (NK Rezovac) Turković Patrik (1 KU) (NK Sloga Zdenci) 4 Bajivić Vedran (NK Bratstvo (GB)) Brlas Janko (NK Graničar Bušetina) Čović Ivan (NK Ćeralije) Gusić Ivica (1 KU) (NK Voćin) Holec Marijan (NK Bratstvo (GB)) Jozić Nikola (NK Voćin) Jozić Mario (NK Ćeralije) Menegati Nikola (1 KU) (NK Podravac (So)) Nemeth Marko (NK Mladost Miljevci) Pohiba Dario (NK Mladost Miljevci) Ribić Tomislav (NK Mladost 1930) Rukavina Goroslav (NK Mikleuš) Stupar Antun (1 KU) (NK Borova) Ugarković Ivan (NK Mladost Čačinci) Vinak Matej (NK Bratstvo (GB)) Zebec Danijel (NK Sloga Zdenci) 3 Androš Matej (NK Podravac (So)) Ciglar Danijel (NK Sloga Zdenci) Dragosavac Luka (NK Mladost Čačinci) Jaković Emanuel (2 KU) (NK Voćin) Jeličić Filip (NK Omladinac Korija) Jugović Ivan (NK Borova) Keler Alen (2 KU) (NK Mladost Miljevci) Korenički Marko (NK Omladinac Korija) Kovačević Dario (1 KU) (NK Rezovac) Krznarić Ivan (NK Rezovac) Puača David (NK Mladost Miljevci) Rastija Marko (NK Podravac (So)) Tomić Mateo (NK Rezovac) 2 Miler Zlatko (NK Slavonija Sladojevci) Blažičević Franjo (NK Gradina) Buneta Ivan (NK Mladost Čačinci) Čović Hrvoje (NK Voćin) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 2 / 5 Doležal Marko (NK Borova) Dujmić Ivo (1 KU) (NK Mikleuš) Gegić Mateo (NK Borova) Habuš Matej (NK Slavonija Sladojevci) Holec Tomislav (NK Borova) Ibriks Ivan (NK Podravac (So)) Ivić Marin (NK Voćin) Jelovečki Leo (NK Bratstvo (GB)) Jozić Davor (NK Sloga Zdenci) Jugović Antonio (NK Gradina) Kraljik Hrvoje (NK Mikleuš) Najcer Dario (NK Mladost 1930) Novaković Mihael (NK Slavonija Sladojevci) Pavlak Valentino (NK Graničar Bušetina) Perić Franjo (1 KU) (NK Ćeralije) Petrović Dario (NK Mladost Čačinci) Peula Tomislav (NK Borova) Rivić Božo (NK Dinamo Četekovac) Škrlin Dino (NK Mikleuš) Škvarić Tomislav (NK Omladinac Korija) Štefanec Antonio (NK Omladinac Korija) Stjepić Dario (NK Sloga Zdenci) Stjepić Ivan (NK Sloga Zdenci) Tomašević Mihael (NK Podravac (So)) Volf Karlo (NK Voćin) Vratković Antonio (NK Sloga Zdenci) 1 Krušelj Antonio (NK Podravac (So)) Androš Tomislav (NK Podravac (So)) Androš Berislav (NK Podravac (So)) Barić Mario (NK Voćin) Bogati Dorian (NK Slavonija Sladojevci) Čaić Alen (NK Mladost Čačinci) Čančar Stiven (NK Graničar Bušetina) Car Dario (NK Mladost 1930) Cicvarić Davor (NK Slavonija Sladojevci) Cik Valentino (NK Omladinac Korija) Čović Josip (NK Voćin) Dundović Dejan (NK Ćeralije) Giba Renato (1 KU) (NK Omladinac Korija) Godeč Dario (NK Omladinac Korija) Iharoš Stjepan (1 KU) (NK Rezovac) Ivčić Ivan (1 KU) (NK Mikleuš) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 3 / 5 Jaklić Marinko (NK Dinamo Četekovac) Jukić Marinko (NK Mladost Miljevci) Kaladić Valentino (NK Gradina) Karnik Mario (NK Bratstvo (GB)) Kiris Jurica (NK Sloga Zdenci) Kovač Tomislav (NK Mladost 1930) Kozlinger Drago (NK Bratstvo (GB)) Krmpotić Nikola (NK Mladost Čačinci) Kušen Antonijo (NK Podravac (So)) Lehpamer David (NK Mladost Miljevci) Lončarek Dario (NK Dinamo Četekovac) Lukačević Marko (NK Gradina) Marenić Patrik (NK Sloga Zdenci) Marković Ivan (NK Rezovac) Matić Mario (NK Podravac (So)) Matić Matija (NK Podravac (So)) Matijević Mario (NK Mladost Miljevci) Meseš Roberto (NK Graničar Bušetina) Milak Marin (NK Mladost Čačinci) Mrazović Kristijan (NK Bratstvo (GB)) Ojurović Kristijan (NK Slavonija Sladojevci) Peić Dejan (NK Gradina) Pejazić Antonio (NK Mladost Miljevci) Pejić Josip (NK Mikleuš) Pelko Karlo (NK Graničar Bušetina) Perković Franko (NK Mladost Čačinci) Potočnik Ivica (NK Dinamo Četekovac) Prpić Antonio (NK Mladost 1930) Pšihistal Mario (NK Bratstvo (GB)) Pšihistal Mateo (NK Bratstvo (GB)) Sajda Boris (NK Mladost 1930) Šamec Dino (NK Borova) Šimunić Danko (NK Mikleuš) Subota Siniša (NK Rezovac) Tašić Antun (NK Voćin) Teodorović Darijo (NK Dinamo Četekovac) Tolo Mario (NK Podravac (So)) Tomić Tomislav (NK Ćeralije) Tomić Roko (NK Ćeralije) Tomić Nikola (NK Voćin) Topolovčan Bruno (NK Bratstvo (GB)) Tropšek Ivica (NK Slavonija Sladojevci) Vujčić Matej (NK Gradina) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 4 / 5 Vukalović Toni (NK Ćeralije) Zajček Josip (NK Podravac (So)) 1 Autogol Krušelj Antonio (NK Podravac (So)) Miler Zlatko (NK Slavonija Sladojevci) Troha Ivan (NK Dinamo Četekovac) Vračarić Emil (NK Borova) Čilag Matko (NK Mladost Čačinci)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 15132058-10 41
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 15122155-15 38
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 15110453-17 33
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15100535-26 30
5. Voćin VoćinVoćin 1592424-18 29
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1563633-26 21
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1570834-32 21
8. Gradina GradinaGradina 1563635-38 21
9. Rezovac RezovacRezovac 1554631-29 19
10. Borova BorovaBorova 1561826-33 19
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1545618-29 17
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1534819-40 13
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 15411024-52 13
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1533930-33 12
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 15321021-39 11
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Sloga (Z), Čačinci, 14.3.2021. u 15:00
Borova - Gradina, Borova, 14.3.2021. u 15:00
Mladost 1930 (Čađ) - Ćeralije, Čađavica, 14.3.2021. u 15:00
Voćin - Mikleuš, Ćeralije, 14.3.2021. u 15:00
Dinamo (Č) - Rezovac, Četekovac, 14.3.2021. u 15:00
Slavonija - Bušetina 1947, Sladojevci, 14.3.2021. u 15:00
Mladost (Mi) - Bratstvo, Miljevci, 14.3.2021. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.