Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Sloga (Z) - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Ličinić Saša, delegat: Jelić
Gledatelja 100 Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Rezovac - Graničar (Ok)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Ferić,Orač, delegat: Miklošević
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Dežmarić (37), Kovačević (67). Gosti : Petrinić (29).

Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vidalina,Selenić,Penava E., delegat: Kuzman
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći : Bušetinčan (35) Munjeković (57). Gosti : Martinčević (15),Šomođi (34 sa 11m), Ribić (72).

Mikleuš - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Loparac G.,Valent, delegat: Babić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Jančić (44). Gosti :P.Vicić (65).

Podravac (S) - Slavonija         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Budiša
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Kizivat (15 sa 11m), Kušen (44). Gosti :I. Dunković (25 sa 11m), Hodak (88).

Suhopolje - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vicić,Kečkiš,Kovač S., delegat: I. Blažević
Gledatelja 200 . Strijelci : Domaći :Menegati (21 sa 11m), Sertić (45),Egri(74),Lončarek (88). Gosti :/.

Bratstvo - Dinamo (Č)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Majstorović D.,Duvnjak, delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Bajivić (14),Zeba (60). Gosti : Kokoška (38,65), Tunić (80). **** LISTA STRIJELACA****20 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 15 Brlas Janko (1 KU) (Bušetina 1947) Lončarek Zdenko (Suhopolje) 12 Dedaj Alen (Sloga) 11 Dežmarić Vanja (2 KU) (Rezovac) Dunković Igor (4 KU) (Slavonija) Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 10 Babec Antonio (Suhopolje) Jančić Josip (Mikleuš) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 9 Ivačić Josip (Suhopolje) Nemeth Marko (Mladost (Čač)) Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 7 Bušetinčan Darko (Bušetina 1947) Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Jaković Emanuel (5 KU) (Voćin) Kristić Nikola (1 KU) (Bratstvo) Vratković Antonio (2 KU) (Sloga)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 15130270-13 39
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15110445-26 33
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1583425-22 27
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1582542-36 26
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1573537-25 24
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1564531-24 22
7. Rezovac RezovacRezovac 1563631-30 21
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1554637-35 19
9. Mikleuš MikleušMikleuš 1554627-33 19
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1561824-42 19
11. Voćin VoćinVoćin 1553725-30 18
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1542920-40 14
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1534826-45 13
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 15111311-50 4

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Suhopolje, Četekovac, 31.3.2019. u 16:30
Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 30.3.2019. u 15:30
Graničar (Ok) - Bratstvo, Okrugljača, 30.3.2019. u 15:30
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 31.3.2019. u 16:30
Slavonija - Mikleuš, Sladojevci, 31.3.2019. u 16:30
Voćin - Bušetina 1947, Voćin, 31.3.2019. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 31.3.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.