Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 15. kola

Munja - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Ličinić Saša,Kindler, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Davor Marinić(90 iz 11m)

Dinamo (KD) - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Stošić,Minauf,Marinović, delegat: Moslavac
Strijelci:Gosti:Dario Jančić(10),Dragan Trupina(41),Krešimir Crvenka(89)

Sokol - Bratstvo         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević,Gojmerac, delegat: Duvnjak
Strijelci:Domaći:Dubravko Kovačić(57,65)

Sloga (Z) - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Vidović,Velić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Dario Volenik(17 iz 11m,43 iz 11m),David Burcar(80,85) Gosti:Davor Podnar(77)

Omladinac - Voćin         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Šantić,Orač, delegat: Stojanović
Strijelci:Gosti:Ivan Vuković(47,73)

Turanovac - Rezovac         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko I.,Vargović.,Dežmarić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Bruno Vorih(312,70,88),Ivan Šuvak(68) Gosti:Zoran Sertić(3)

Gradina - Crnac         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Vecko M.,Ivačić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Milan Injac(19,89 iz 11m),Radomir Jurišić(56),Kristijan Špehar(68) Gosti:Dražen Špoljarić(63)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 15112244-10 35
2. Voćin VoćinVoćin 15112241-15 35
3. Lukač 05 LukačLukač 05 15102333-17 32
4. Munja Veliki RastovacMunja 1592435-11 29
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1582534-20 26
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1581626-25 25
7. Turanovac TuranovacTuranovac 1554622-30 19
8. Omladinac KorijaOmladinac 1553719-31 18
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1552824-45 17
10. Rezovac RezovacRezovac 1551918-29 16
11. Gradina GradinaGradina 15501019-37 15
12. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1535719-22 14
13. Sokol MilanovacSokol 15411022-38 13
14. Crnac CrnacCrnac 15211215-41 7

Sljedeće kolo

Mikleuš - Munja, Mikleuš, 28.3.2009. u 15,30
Lukač 05 - Gradina, Lukač, 29.3.2009. u 16,30
Crnac - Turanovac, Crnac, 29.3.2009. u 16,30
Rezovac - Omladinac, Rezovac, 29.3.2009. u 16,30
Voćin - Sloga (Z), Voćin, 29.3.2009. u 16,30
Bilogora 1947 - Sokol, Špišić Bukovica, 29.3.2009. u 16,30
Bratstvo - Dinamo (KD), Gornje Bazje, 29.3.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.