Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Lukač 05 - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Herent, delegat: Strusa
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Egri(12)i Nikola Menegati(87 sa 11m).

Podravac (S) - Bratstvo         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Špiranec,Duvnjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matej Androš(38 i 60)i Marko Matić(58),gosti:/.

Zrinski (NB) - Voćin         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Minauf D.,Brdarić M., delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Hrvoje Čović(37)i Ivan Čović(59).

Bilogora 1947 - Crnac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Gašparić,Grujić, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Papić(13),gosti:Darijo Najcer(90).

Munja - Omladinac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Ličinić Saša,Selenić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mateo Radosavljević(30)i Stipo Kolar(90),gosti:/.

Mikleuš - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Stojković,Gebaj, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Stanić(3),Matej Potočki(16), Filip Mrva(30)i Hrvoje Ibričić(76),gosti:/.

Rezovac - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ugarković,Majstorović D.,Vidović B., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(6,47,78 i 87)i Zvonimir Juhas(21),gosti:Marijo Košorog(13)i Ivica Potočnik(85). LISTA STRIJELACA: 17 golova : Darko Kokoška(Mladost),13 golova: Vanja Dežmarić(Rezovac),12 golova:Boris Bihar (Voćin)i Lovro Štefanec(Lukač-05),10 golova: Marko Matić(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 14103153-8 33
2. Voćin VoćinVoćin 14103140-14 33
3. Mikleuš MikleušMikleuš 14102238-16 32
4. Rezovac RezovacRezovac 1491434-23 28
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1473437-20 24
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1472531-20 23
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1461729-23 19
8. Munja Veliki RastovacMunja 1454520-19 19
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1444626-39 16
10. Crnac CrnacCrnac 1443721-36 15
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1443719-55 15
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1423923-32 9
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 14221022-43 8
14. Omladinac KorijaOmladinac 1402124-49 2

Sljedeće kolo

Suhopolje - Bilogora 1947, Suhopolje, 19.3.2016. u 15,oo
Omladinac - Lukač 05, Korija, 20.3.2016. u 15,oo
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 20.3.2016. u 15,oo
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 20.3.2016. u 15,oo
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 20.3.2016. u 15,oo
Crnac - Zrinski (NB), Crnac, 20.3.2016. u 15,oo
Voćin - Bratstvo, Voćin, 20.3.2016. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.