Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Lukač 05 - Crnac         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Grujić,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Ivačić(13),gosti:Dejan Prša (15 i 87)i Denis Prša(48).

Napredak - Turanovac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Herent,Blažević I., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/,

Munja - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Špiranec, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(53 sa 11m),gosti:Ivica Gusić(24)i Slađan Marković(77).

Mikleuš - Bilogora 1947         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović,Loparac,Orač, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dino Lejlić(25)i Matej Potočki(51),gosti:Stipo Đak(30 sa 11m),Matej Ivoš (31)i Mario Horvat(50).

Podravac (S) - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Babić,Ramić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Aleksandar Matijašević(41).

Mladost (Čač) - Papuk         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Hrženjak,Medved, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(41)i Stipe Čavić(80),gosti:Benjanim Radinković(47 i 85),Marko Nemeth(7)i Toni Ramić(53).

Bratstvo - Zrinski (NB)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M.,Kečkiš,Duvnjak, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Slaven Slanac(28),Nikola Kristić(44)i Mario Karnik(50),gosti:/. LISTA STRIJELACA:18 zgoditaka: Deni Kelava (Papuk),16 zgoditaka: Darko Kokoška(Munja),12 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 14121153-16 37
2. Voćin VoćinVoćin 14110324-10 33
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1491431-24 28
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1483345-18 27
5. Munja Veliki RastovacMunja 1481529-17 25
6. Rezovac RezovacRezovac 1472523-13 23
7. Crnac CrnacCrnac 1463531-29 21
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1462627-22 20
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1451828-33 16
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1451819-25 16
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1450925-30 15
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1450925-36 15
13. Napredak RušaniNapredak 14131016-59 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 14021210-54 2

Sljedeće kolo

Papuk - Podravac (S), Orahovica, 21.3.2015. u 15,oo
Napredak - Bratstvo, Rušani, 21.3.2015. u 15,oo
Turanovac - Lukač 05, Turanovac, 22.3.2015. u 15,oo
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 22.3.2015. u 15,oo
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 22.3.2015. u 15,oo
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 22.3.2015. u 15,oo
Voćin - Zrinski (NB), Voćin, 22.3.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.