Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Lukač 05 - Papuk         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Valent,Šantić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Antonio Babec(78),gosti:Mladen Filipović(8).

Mikleuš - Napredak         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Djajkić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(81),gosti:Marin Zagorac(15),Tomislav Viljevac(77 sa 11m)i Stjepan Rajnović(87).

Bilogora 1947 - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Špiranec,Dežmarić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Ivan Pernar(19),gosti:Ivan Jelović(87).

Crnac - Munja         2 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Ličinić Siniša,Loparac,Fabijanac, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dejan Prša(4),Borna Mimić(7 sa 11m),gosti:Josip Vida(15),Darko Kokoška(30)i Ante Grgić(45).

Pitomača - Turanovac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Blažević I., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Blaga(53)i Filip Škaro(64),gosti:Matko Duvnjak(34).

Rezovac - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Vecko M.,Minauf, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jure Duvnjak(20 i 80), gosti:Marko Nemeth(78).

DOŠK - Podravac (S)         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Ugarković,Ličinić Saša,Hrženjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći: / , gosti:Milenko Beneš(21,37 i 60),Josip Mareković(73)i Matej Androš(75). *****LISTA STRIJELACA***** 22 gola : Ivan vuković(Voćin),20 golova : Darko Kokoška(Munja),17 golova : Srećko Jelen(Crnac), 13 golova Benjamin Špoljarić(Papuk) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 14112153-14 35
2. Lukač 05 LukačLukač 05 14103146-11 33
3. Papuk OrahovicaPapuk 14101350-18 31
4. Munja Veliki RastovacMunja 14101342-19 31
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1481526-26 25
6. Crnac CrnacCrnac 1470738-31 21
7. Napredak RušaniNapredak 1463537-36 21
8. Pitomača PitomačaPitomača 1452725-24 17
9. Rezovac RezovacRezovac 1450926-33 15
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1443729-37 15
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1442820-34 14
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1441925-40 13
13. Turanovac TuranovacTuranovac 14301121-51 9
14. DOŠK DolciDOŠK 1411127-71 4

Sljedeće kolo

Napredak - Papuk, Rušani, 15.3.2014. u 15,oo
DOŠK - Lukač 05, Dolci, 16.3.2014. u 15,oo
Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 16.3.2014. u 15,oo
Mladost (Čač) - Pitomača, Čačinci, 16.3.2014. u 15,oo
Turanovac - Crnac, Turanovac, 16.3.2014. u 15,oo
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 16.3.2014. u 15,oo
Voćin - Mikleuš, Voćin, 16.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.