Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 14. kola

Mikleuš - Mladost (Čač)         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Sertić, delegat: Uršanić
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Marko Nađ(24),Pavle Štrapajević(29),Marko Klecin(47),Hrvoje Ibričić(47),Hrvoje Kraljik(77),Tomislav Lukić(83),Dino Lejlić(89) Gosti:Kristijan Bračun(43)

Lukač 05 - DOŠK         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Kečkiš,Matić, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Tomislav Škvarić(38,67,70) Gosti:Srećko Jelen(54)

Munja - Podravac (S)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Loparac,Minauf, delegat: Babić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dejan Brusać(18,44),Darko Kokoška(40,47),Ante Grgić(49),Josip Vida(75,90) Gosti:/

Pitomača - Papuk         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Ivačić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:David Sidnjenko(36) Gosti:Benjamin Špoljarić(60,82)

Bilogora 1947 - Gradina         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gašparić,Blažević I.,Šamu, delegat: Stošić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Siniša Vlaisavljević(35,75),Roberto Meseš(78) Gosti:Kristijan Špehar(17 iz 11m),Bruno Ribarić(53)

Voćin - Crnac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Đajkić,Ličinić Saša, delegat: Budiša
Gledatelja 90.Strijelci:Domaći:Boris Bihar(18,80) Gosti:Darijo Najcer(37)

Rezovac - Turanovac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Vecko M.,Špiranec, delegat: Špondreht
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Antonio Ilijašević(55) Gosti:Mihael Domović(37) *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova : Darko Kokoška(Munja),14 golova : Ivan Mujić(D.O.Š.K.),12 golova : Josip Zajčeki(Podravac),11 golova : Srećko Jelen(D.O.Š.K.),Boris Bihar(Voćin) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 14104035-12 34
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1485134-14 29
3. Voćin VoćinVoćin 1474327-18 25
4. Munja Veliki RastovacMunja 1472538-24 23
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1472526-27 23
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1463536-21 21
7. DOŠK DolciDOŠK 1462636-23 20
8. Pitomača PitomačaPitomača 1454528-27 19
9. Mikleuš MikleušMikleuš 1453624-18 18
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1444619-26 16
11. Crnac CrnacCrnac 1451820-30 16
12. Rezovac RezovacRezovac 1443720-26 15
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1442817-45 14
14. Gradina GradinaGradina 1401137-56 1

Sljedeće kolo

Papuk - Mikleuš, Orahovica, 17.4.2013. u 17,oo
Crnac - Lukač 05, Crnac, 1.5.2013. u 17,oo
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 1.5.2013. u 17,oo
Turanovac - Voćin, Turanovac, 1.5.2013. u 17,oo
DOŠK - Pitomača, Dolci, 1.5.2013. u 17,oo
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 1.5.2013. u 17,oo
Podravac (S) - Gradina, Sopje, 1.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.