Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Lukač 05 - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko, Vukman, Grujić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci: domaci: Lovro Štefanec (12), gosti:Boris Bihar (87).

Munja - Crnac         8 : 2 ( 5 : 1 )
Suci: Trupina,Brkić,Majstorović I., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(13,40,44,74 i 83), Mario Barić(8 i 22-autogolovi)i Ivan Tašić(51), gosti:Darijo Najcer(1)i Dario Gracek(82).

Graničar (Ok) - Zrinski (NB)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Bošnjak.,Šamu, delegat: Blažević I.
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Alen Fučkar(22),Kristijan Petrinić (57)iKarlo Petrinić(83),gosti:Mateo Jerešić(54).

Podravac (S) - Rezovac         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ugarković,Hrženjak,Selenić, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Mario Matić(27 i 90)i Antonio Kušen(30 sa 11m),gosti:Dario Kovačević(34)i Ivan Krznarić(59).

Mikleuš - Suhopolje         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Valent, delegat: Strusa
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Zlatko Šantić(5)i Toni Hudoletnjak (85),gosti:Zdenko Lončarek(69).

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Brdarić L.,Mesarić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(30)i Danko Šimunić(70),gosti:Marinko Jaklić(23)i Bojan Kujavić(71).

Mladost (Čač) - Bratstvo         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ,Stojnović,Ličinić Saša, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Domagoj Ninčević(2 sa 11m i 54), Matko Čilag(11 i 81),Marin Milovac(17)i Dario Periša (53),gosti:/. LISTA STRIJELACA:21 gol:Antonio Babec(Suhopolje), 15 golova:Karlo Petrinić(Graničar),10 golova:Darko Kokoška(Mikleuš),Ivan Vuković(Munja),Mario Jozić (Mladost-Čađavica),9 golova:Zdenko Lončarek (Suhopolje),Ivan Mroz(Mladost-Čaćinci),Ivan Topić (Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 13111137-14 34
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 13110255-8 33
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 13102134-9 32
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1361629-28 19
5. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1353519-22 18
6. Rezovac RezovacRezovac 1345431-26 17
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1352619-25 17
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1352629-41 17
9. Munja Veliki RastovacMunja 1342724-26 14
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1334622-35 13
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1333726-28 12
12. Voćin VoćinVoćin 1333722-39 12
13. Crnac CrnacCrnac 1332815-32 11
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1314812-41 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 11.3.2017. u 15,oo
Dinamo (Č) - Suhopolje, Četekovac, 12.3.2017. u 15,oo
Crnac - Bratstvo, Crnac, 12.3.2017. u 15,oo
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ), Čačinci, 12.3.2017. u 15,oo
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 12.3.2017. u 15,oo
Podravac (S) - Zrinski (NB), Sopje, 12.3.2017. u 15,oo
Graničar (Ok) - Munja, Okrugljača, 12.3.2017. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.