Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Lukač 05 - Crnac         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Herent,Špiranec, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(28,72 i 88),Ivan Egri(15),Marko Nađ(38-autogol),Željko Medić(51)i Renato Giba(69),gosti:/.

Dinamo (Č) - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kemper,Valent,Stojković, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivo Dujmić(76),gosti:Marko Matić(75).

Rezovac - Mladost (Čač)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Brdarić L., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(51 i 85)i Siniša Subota(48),gosti: /.

Mikleuš - Omladinac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Babić,Ličinić Saša, delegat: Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zlatko Šantić(10),Danijel Podmanicki(27),Matej Potočki(69),Antonio Pranjić(78)i Miroslav Rukavina(83),gosti:/.

Munja - Suhopolje         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Blažević I.,Selenić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Bilogora 1947 - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Vukman,Smrček M., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Krajc(72),gosti:Boris Bihar (& i 88).

Zrinski (NB) - Bratstvo         1 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Ugarković,Stojnović,Hrženjak, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Tomislav Lukić(63 sa 11m),gosti: Mihael Stubičar(57,81 i 85),Mario Novosel(30), Nikola Kristić(36),Stiven Čančar(43)i Tomislav Zalogaj(47). LISTA STRIJELACA: 17 zgoditaka: Darko Kokoška (Mladost),12 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05)i Boris Bihar(Voćin),9 zgoditaka: Stjepan Rajnović (Suhopolje),Vanja Dežmarić (Rezovac),Marko Matić (Podravac),Stipo Đak (Bilogora 1947),8 zgoditaka: Antonio Babec (Suhopolje),Zdenko Lončarek (Suhopolje),Danijel Podmanicki(Mikleuš),Tomislav Škvarić(Lukač-05), Stiven Čančar(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1393151-8 30
2. Voćin VoćinVoćin 1393138-14 30
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1392234-16 29
4. Rezovac RezovacRezovac 1381429-21 25
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1373337-18 24
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1372431-17 23
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1361629-19 19
8. Munja Veliki RastovacMunja 1344518-19 16
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1344524-34 16
10. Crnac CrnacCrnac 1342720-35 14
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1333716-55 12
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1322922-31 8
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1322922-41 8
14. Omladinac KorijaOmladinac 1302114-47 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Suhopolje, Lukač, 12.3.2016. u 15,00
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 13.3.2016. u 15,00
Zrinski (NB) - Voćin, Nova Bukovica, 13.3.2016. u 15,00
Bilogora 1947 - Crnac, špišić Bukovica, 13.3.2016. u 15,00
Munja - Omladinac, Veliki Rastovac, 13.3.2016. u 15,00
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 13.3.2016. u 15,00
Rezovac - Dinamo (Č), Rezovac, 13.3.2016. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.