Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Napredak - Crnac         4 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Blažević I.,Vukman, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Jozić(81 sa 11m i 87),Dragan Sapljivi(63)i Jasmin Božić(75),gosti:Denis Prša(13 i 72),Ivan Ivčić(18)i Ante Čavić(50).

Lukač 05 - Papuk         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Minauf D.,Grujić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/.,gosti:Deni Kelava(13 i 88).

Turanovac - Bratstvo         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović L.,Mesarić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Mijota(44),gosti:Tomislav Zalogaj(50 sa 11m)i Ivan Topić(65).

Mladost (Čač) - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Djajkić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Srećko Jelen(61),gosti:Dalibor Ladović22)i Goran Serenčeš(89).

Podravac (S) - Bilogora 1947         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac,Babić,Ramić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marijan Granjaš(1),Berislav Androš(41)i Josip Mareković(61),gosti:Stipo Đak(38).

Mikleuš - Voćin         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Gašparić,Herent, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(88),gosti:/.

Munja - Zrinski (NB)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Špiranec,Selenić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Duspara(84)i Darko Kokoška (87),gosti:/. LISTA STRIJELACA:18 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 15 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),12 Zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),Lovro Štefanec(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 13111149-14 34
2. Voćin VoćinVoćin 13100322-9 30
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1391329-21 28
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1383244-15 27
5. Munja Veliki RastovacMunja 1381428-15 25
6. Rezovac RezovacRezovac 1362522-13 20
7. Crnac CrnacCrnac 1353528-28 18
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1352624-22 17
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1351726-29 16
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1351719-22 16
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1350825-29 15
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1340922-34 12
13. Napredak RušaniNapredak 13121016-59 5
14. Turanovac TuranovacTuranovac 13011210-54 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 14.3.2015. u 15,3o
Napredak - Turanovac, Rušani, 14.3.2015. u 15,oo
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 15.3.2015. u 15,oo
Mikleuš - Bilogora 1947, Mikleuš, 15.3.2015. u 15,oo
Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 15.3.2015. u 15,oo
Mladost (Čač) - Papuk, Čačinci, 15.3.2015. u 15,oo
Bratstvo - Zrinski (NB), Gornje Bazje, 15.3.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.