Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Pitomača - Munja         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Minauf, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Branko Rašeta(5),gosti:Ante Grgić(68)i Dragan Trupina(77).

Podravac (S) - Lukač 05         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Hrženjak,Ramić P., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Babec(77 i 89),Josip Ivačić(4)i Željko Medić(73).

DOŠK - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Valent,Ličinić Saša, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 12o. Strijelci:domaći:Ivan Bišćan(72)i Filip Mataija(87),gosti:Tomislav Perković(67).

Rezovac - Turanovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lićinić Siniša,Špiranec,Vidović, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Pero Dorić(21),Danijel Nemet(70)i Antonio Dražić(79),gosti:/.

Crnac - Voćin         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Valent, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći/,gosti:Emanuel Jaković(19), Boris Bihar(70)i Ivan Vuković(79).

Bilogora 1947 - Napredak         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gomerčić,Vecko M.,Orač, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(9,29 i 83)i Siniša Vlaisavljević(13),gosti:Jasmin Božić(44).

Mikleuš - Papuk         1 : 7 ( 1 : 3 )
Suci: Špoljarić,Vencl,Grujić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaćiDino Lejlić(25),gosti:Deni Kelava(13 i 23),Denis Prša(56 i 80),Benjamin Radinković(32),Antonio Vratković(74)i Benjamin Špoljarić(87). *****LISTA STRIJELACA***** 22 gola:Ivan Vuković(Voćin),19 golova:Darko Kokoška(Munja),17 golova:Srećko Jelen(Crnac),13 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk),12 golova:Deni Kelava(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 13111152-13 34
2. Lukač 05 LukačLukač 05 13102145-10 32
3. Papuk OrahovicaPapuk 13100349-17 30
4. Munja Veliki RastovacMunja 1391339-17 28
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1381425-23 25
6. Crnac CrnacCrnac 1370636-28 21
7. Napredak RušaniNapredak 1353534-35 18
8. Pitomača PitomačaPitomača 1342723-23 14
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1342728-36 14
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1341824-38 13
11. Rezovac RezovacRezovac 1340924-32 12
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1332815-34 11
13. Turanovac TuranovacTuranovac 13301020-49 9
14. DOŠK DolciDOŠK 1311117-66 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Papuk, Lukač, 8.3.2014. u 15,oo
Mikleuš - Napredak, Mikleuš, 9.3.2014. u 15,oo
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 9.3.2014. u 15,oo
Crnac - Munja, Crnac, 9.3.2014. u 15,oo
Pitomača - Turanovac, Pitomača, 9.3.2014. u 15,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 9.3.2014. u 15,oo
DOŠK - Podravac (S), Dolci, 9.3.2014. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.