Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Lukač 05 - Papuk         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Gomerčić,Vecko I.,Vargović, delegat: Špondreht
Gledatelja 180.Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(11),Ivan Egri(39),Davor Rajhert(54) Gosti:Denis Prša(27,35),Danijel Vurušić(84)

Mikleuš - Podravac (S)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Sertić,Medved, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Berislav Androš(8),Matija Androš(82)

Turanovac - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Blažević I.,Lulić, delegat: Stošić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Mihael Stubičar(4),Josip Rajnović(26,81),Josip Sobočan(78) Gosti:Mladen Lukačević(56)

Rezovac - Crnac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Barčan,Orač, delegat: Lončar
Gledatelja 100:Strijelci:Domaći:Vanja Dežmarić(47) Gosti:Darijo Najcer(4),Nikica Nerovčić(87 iz 11m)

Voćin - DOŠK         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ramić M.,,Đajkić,Virag, delegat: Rakošević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Boris BIhar(39,60),Emanuel Jaković(41),Ivan Jelović(47),Hrvoje Čović(49) Gosti:Denis Velić(29),Srećko Jelen(68)

Pitomača - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ivačić,Špiranec, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Denis Sidnjenko(5)i Hrvoje Filipović(75),Gosti:Marko Nemeth(87).

Munja - Gradina         5 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Fabijanac,Minauf,Majstorović, delegat: Abalić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći.Darko Kokoška(3,33),Dejan Brusač(6),Ante Grgić(12),Marko Grgić(45) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Darko Kokoška(Munja),14 golova:Ivan Mujić(D.O.Š.K.),12 golova:Josip Zajček(Podravac), 10 golova:Lovro Štefanec(Lukač-05),Srećko Jelen(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 1394033-11 31
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1375131-13 26
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1372426-20 23
4. Voćin VoćinVoćin 1364325-17 22
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1363435-14 21
6. DOŠK DolciDOŠK 1362535-20 20
7. Munja Veliki RastovacMunja 1362531-24 20
8. Pitomača PitomačaPitomača 1354427-25 19
9. Crnac CrnacCrnac 1351719-28 16
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1343617-17 15
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1343618-25 15
12. Rezovac RezovacRezovac 1342719-25 14
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1332814-43 11
14. Gradina GradinaGradina 1301125-53 1

Sljedeće kolo

Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 9.3.2013. u 15,00
Lukač 05 - DOŠK, Lukač, 9.3.2013. u 15,00
Munja - Podravac (S), Veliki Rastovac, 10.3.2013. u 15,00
Pitomača - Papuk, Pitomača, 10.3.2013. u 15,00
Bilogora 1947 - Gradina, Špišić Bukovica, 10.3.2013. u 15,00
Voćin - Crnac, Voćin, 10.3.2013. u 15,00
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 10.3.2013. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.