Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Turanovac - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Minauf,Šantić, delegat: Špondreht
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Stubičar(57), gosti:/

Dinamo (KD) - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Ramić P.,Štauduar, delegat: Herent
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Vidović(10) gosti:Đurđević(79),

Voćin - Rezovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Babić,Krupa, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Gusić(13i87),Lah(43),Jaković(57) gosti:/

Napredak - Munja         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vargović,Mikolčić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dubravac(2),A.Jugović(32) i Krnjić(34), gosti:Jelen(53),

Crnac - Gradina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Blažević,Vecko M., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(84), gosti:/

Mladost (Čač) - DOŠK         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Đajkić, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Biondić(10), gosti:/

Bilogora 1947 - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Vidović B.,Marinović, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/ gosti:/ *****Lista strijelaca***** 14 golova : Stipo Đak(Bilogora)i Srečko Jelen (Munja), 13 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 12 golova : Danijel Podmanicki(Crnac) i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 13102144-12 32
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1392235-7 29
3. Munja Veliki RastovacMunja 1382334-10 26
4. Voćin VoćinVoćin 1382326-14 26
5. Omladinac KorijaOmladinac 1355322-16 20
6. Gradina GradinaGradina 1353519-17 18
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1353523-26 18
8. Turanovac TuranovacTuranovac 1353518-21 18
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1344519-22 16
10. Napredak RušaniNapredak 1342719-29 14
11. Crnac CrnacCrnac 1333719-29 12
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1331913-44 10
13. DOŠK DolciDOŠK 1314816-33 7
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1314813-40 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 12.3.2011. u 15,30
Dinamo (KD) - Turanovac, Kapela Dvor, 13.3.2011. u 15,00
Voćin - Omladinac, Voćin, 13.3.2011. u 15,00
Napredak - Rezovac, Rušani, 13.3.2011. u 15,00
Crnac - Munja, Crnac, 13.3.2011. u 15,00
Mladost (Čač) - Gradina, Čačinci, 13.3.2011. u 15,00
Bilogora 1947 - DOŠK, Špišić Bukovica, 13.3.2011. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.