Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Bratstvo - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Stojnović Z.- Hrženjak M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci:Domaći: Kovač (71). Gosti: /.

Voćin - Mikleuš         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.- Ličinić Saša- Rakitničan D., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Jaković E (53). Gosti :/.

Slavonija - Podgorje         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Vidović Volenik B.- Penava E., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Fotez (7,32),Novaković (58). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Crnac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša.- Kovač S.- Blažević T., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kolembus (42 sa 11m). Gosti : /.

Dinamo (Č) - Podravac (S)         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović N.- Grujić B.- Vukman D., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Rukavina (86). Gosti : Kucljak (26),Babec (48,61),Šoštar (57,61).

Mladost (Čač) - Sloga (Z)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kristić N.- Selenić H.- Brdarić M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci: Domaći: Ognjenović (37) ,Periša (45),Đorđević (53,67),. Gosti: Ciglar(20).

Borova - Gradina         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Presečan M.- Duvnjak D.- Majstorović Ivona, delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Gegić (32),Slipčević (42),Obžetić (51,81,90). Gosti : Čađavčan (3 sa 11m), Juhas (48). **LISTA STRIJELACA**14 golova Dorinka Matej (2 KU) (NK Dinamo Četekovac) 13 Babec Antonio (NK Podravac (So)) Obžetić Darko (NK Borova) 12 Prlić Milan (2 KU) (NK Sloga Zdenci) 10 Grizelj Marino (NK Podgorje) Hodak Dominik (5 KU) (NK Borova) 9 Ibričić Hrvoje (NK Dinamo Četekovac) Juhas Zvonimir (NK Gradina) Kovač Denis (1 KU) (NK Bratstvo (GB)) 8 Ciglar Danijel (NK Sloga Zdenci) Keler Alen (2 KU) (NK Mladost Miljevci) Perić Franjo (2 KU) (NK Voćin) Perošević Emilio (1 KU) (NK Crnac) Vuković Ivan (NK Voćin) 7 Đorđević Ante (NK Mladost Čačinci) Fotez Patrik (NK Slavonija Sladojevci) Ivčić Ivan (4 KU) (NK Mikleuš) Jančić Josip (NK Mikleuš) 6 Čović Hrvoje (3 KU) (NK Voćin) Marić Tilen (NK Crnac) Ognjenović Matija (NK Mladost Čačinci) Šoštar Mihael (NK Podravac (So)) Ugarković Ivan (NK Mladost Čačinci) 5 Crvenka Krešimir (NK Mikleuš) Kucljak Deni (NK Podravac (So)) Ramić Toni (3 KU) (NK Mladost Čačinci) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 4 4 Gegić Mateo (NK Borova)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 13111138-10 34
2. Voćin VoćinVoćin 13102129-14 32
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1391330-14 28
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1381436-20 25
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1372431-19 23
6. Borova BorovaBorova 1371538-31 22
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1362539-34 20
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1343617-26 15
9. Crnac CrnacCrnac 1342721-30 14
10. Rezovac RezovacRezovac 1334619-19 13
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1341816-34 13
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1332821-31 11
13. Podgorje PodgorjePodgorje 13301020-42 9
14. Gradina GradinaGradina 13021118-49 2

Sljedeće kolo

Rezovac - Gradina, Rezovac, 13.3.2022. u 15:00
Borova - Sloga (Z), Borova, 13.3.2022. u 15:00
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 13.3.2022. u 15:00
Dinamo (Č) - Crnac, Četekovac, 13.3.2022. u 15:00
Mladost (Mi) - Podgorje, Miljevci, 13.3.2022. u 15:00
Slavonija - Mikleuš, Sladojevci, 13.3.2022. u 15:00
Voćin - Bratstvo, Voćin, 13.3.2022. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.