Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Bratstvo - Bušetina 1947         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Duvnjak D.- Orač D., delegat: Đurđević
Gledatelja 350. Strijelci : Domaći :Mikulić (63),Ivanković (77). Gosti : Fučkar (49).

Slavonija - Podravac (S)         4 : 4 ( 4 : 2 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Grujić B., delegat: Moslavac
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Jerešić(20,24),Novaković(21),Dunković I. (41).Gosti : Matić(7),Tomašević (28,47,72).

Mladost (Mi) - Dinamo (Č)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Rakitničan D.- Gašparić M.- Vidović Volenik B., delegat: Blažević I.
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Ibričić (9). Gosti :/.

Sloga (Z) - Voćin         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Stojnović Z.- Brdarić M., delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Duspara M (31 sa 11m, 81 sa 11m). Gosti : Jaković G. (7 sa 11m).

Mladost (Čač) - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej J.- Valent T.- Hrženjak M., delegat: Penava
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći :Maršić(59 sa 11m). Gosti : Bazijanac (42),Boroša (48).

Mikleuš - Borova         10 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš N,- Cafuta D.- Moslavac K. , delegat: Radočaj
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Dunković A. (10,47,71),Kraljik H.(17),Dujmić (50,58),Pejić(61),Kokoška A. (79), Jančić (84,86). Gosti : Kralj (36),Holec(64).

Mladost 1930 (Čađ) - Omladinac         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Špoljarić Z.- Lončar M.- Brkić M. , delegat: Babić
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Šimunić(48). Gosti : Grubić (4),Škvarić Tomislav (6 sa 11m,71),Jeličić (43,58).** LISTA STRIJELACA**21 gol Petrinić Karlo (Graničar Bušetina) 11 Bazijanac Patrik (Rezovac) Jančić Josip (1 KU) (Mikleuš) Kokoška Darko (Dinamo) 9 Grubić Vedran (Omladinac) Holec Tomislav (Borova) Mužar Ivan (3 KU) (Mladost (Čač)) 8 Ciglar Danijel (Sloga) Škvarić Tomislav (1 KU) (Omladinac) 7 Beneš Milenko (2 KU) (Podravac) Dunković Antun (Mikleuš) Gegić Mateo (1 KU) (Borova) Ibričić Hrvoje (Mladost(Milj)) 6 Brlas Janko (3 KU) (Graničar Bušetina) Dežmarić Vanja (Rezovac) Duspara Mario (4 KU) (Sloga) Gusić Ivica (2 KU) (Voćin) Obžetić Darko (1 KU) (Borova) Tomašević Mihael (Podravac) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 5 Dorinka Matej (2 KU) (Dinamo) Dunković Igor (2 KU) (Slavonija) Godeč Dario (Omladinac) Jeličić Filip (Omladinac) Kovać Mario (Mladost 1930) Kovačević Dario (Rezovac) Palčić Gabrijel (Bratstvo) Pšihistal Mario (1 KU) (Bratstvo) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 4 Dujmić Ivo (1 KU) (Mikleuš) Jerešić Mateo (Slavonija) Keler Alen (1 KU) (Mladost(Milj)) Krznarić Ivan (Rezovac) Matijašević Aleksandar (Rezovac) Mikulić Ante (Bratstvo) Nemeth Marko (Mladost(Milj)) Nikolić Mihael (Sloga) Zeman Luka (Sloga)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 1392242-14 29
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1391325-11 28
3. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1373343-21 24
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1380538-28 24
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1380532-26 24
6. Omladinac KorijaOmladinac 1372435-19 23
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1372430-27 23
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1362525-20 20
9. Borova BorovaBorova 1352628-37 17
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1342720-21 14
11. Voćin VoćinVoćin 1342718-26 14
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1332825-32 11
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1323817-36 9
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 13011216-76 1

Sljedeće kolo

Bušetina 1947 - Omladinac, Bušetina, u 15:00
Mladost 1930 (Čađ) - Borova, Čađavica, u 15:00
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, u 15:00
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, u 15:00
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, u 15:00
Mladost (Mi) - Podravac (S), Miljevci, u 15:00
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.