Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 13. kola

Mikleuš - Sloga (Z)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Minauf,Stanić, delegat: Jambrešić
Gledatelja:*200***Strijelci:Domaći:Bruno Hlavaček(65)

Dinamo (KD) - Lukač 05         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Vencl, delegat: Stojanović
Gledatelja:*100***Strijelci:Domaći:Ivica Šarfi(12,38)

Munja - Sokol         8 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Ivan Vecko,Penava,Velić, delegat: Budiša
Gledatelja:*50*****Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(2,54,56),Tomislav Crljenić(15),Antun Šarić(43),Boris Sobodić(47,59),Josip Vida(63) Gosti:Siniša Subota(22),Mario Horvat(78)

Bratstvo - Omladinac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Mario Vecko,Adamović, delegat: Zagorac
Gledatelja:*60***Strijelci:Domaći:Danijel Brođanac(40),Mario Pšihistal(69 iz 11m)

Bilogora 1947 - Turanovac         3 : 0 ( : )
Suci: Milan Ramić,Herent,Dežmarić, delegat: Erhatić
Gledatelja:*70***S obzirom da je za NK"Turanovac"nastupio Tomislav Zalogaj(š.i. 052) koji je bio pod suspenzijom zbog tri javne opomene (5,9,12 kolo),na osnovu žalbe NK"Bilogora" a u skladu sa čl.75 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a utakmica se registrira rezultatom 3:0 (par forfe) u korist NK"Bilogora", a protiv igrača Tomislava Zalogaj i NK"Turanovac"podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Voćin - Gradina         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Kečkiš, delegat: Vrbaslija
Gledatelja:*100***Strijelci:Domaći:Igor Dunković(27,58),Ivan Vuković(37,71,84)

Rezovac - Crnac         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Grujić,Marinović, delegat: Krahulec
Gledatelja:*50***Strijelci:Dalibor Ladović(5,34),Nikola Gomerčić(75) Gosti:Darijo Najcer(43)** LISTA STRIJELACA**** 18 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš) 17 golova Ivan Vuković(Voćin) 14 golova Andrejas Černeli(Lukač-05) 10 golova Darko Kokoška(Munja) 9 golova David Burcar(Sloga

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 1392238-9 29
2. Voćin VoćinVoćin 1392234-15 29
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1392232-16 29
4. Munja Veliki RastovacMunja 1381434-11 25
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1372429-17 23
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1371524-22 22
7. Omladinac KorijaOmladinac 1353518-26 18
8. Turanovac TuranovacTuranovac 1344518-24 16
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1342720-40 14
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1334619-19 13
11. Rezovac RezovacRezovac 1341814-23 13
12. Gradina GradinaGradina 1340913-33 12
13. Sokol MilanovacSokol 1331919-35 10
14. Crnac CrnacCrnac 13211014-36 7

Sljedeće kolo

Mikleuš - Sokol, Mikleuš, 14.3.2009. u 15,30
Lukač 05 - Crnac, Lukač, 15.3.2009. u 15,30
Rezovac - Gradina, Rezovac, 15.3.2009. u 15,30
Voćin - Turanovac, Voćin, 15.3.2009. u 15,30
Bilogora 1947 - Omladinac, Špišić Bukovica, 15.3.2009. u 15,30
Bratstvo - Sloga (Z), Gornje Bazje, 15.3.2009. u 15,30
Munja - Dinamo (KD), Veliki Rastovac, 15.3.2009. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.