Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Suhopolje - Mikleuš         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Gašparić,Vukman, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Stjepan Rajnović(48 i 67),Antonio Babec(63)i Mihael Vuković(90),gosti:Hrvoje Ibričić (83 sa 11m).

Podravac (S) - Zrinski (NB)         5 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar,Blažević I.,Moslavac, delegat: Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marijan Granjaš(13 i 81),Marijan Kokorić(50),Slaven Tomašević(55)i Benjamin Marić(60) gosti:Darijo Teodorović(19 i 28).

Bratstvo - Bilogora 1947         5 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko,Herent,Vinovrški, delegat: Strusa
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Topić(58 sa 11m i 69),Mario Novosel(42),Marin Đurđević(61)i Nikola Kristić(64), gosti:Stipo Đak(8 i 32).

Voćin - Lukač 05         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Valent,Orač, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Roko Perić(54)i Marko nLah(88), gosti:Željko Medić(24).

Crnac - Munja         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Peić(74).

Omladinac - Rezovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Majstorović I.,Grujić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Aleksandar Matijašević (60)i Vanja Dežmarić(79).

Mladost (Čač) - Dinamo (Č)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Selenić,Vencl, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Marijo Košorog(76). LISTA STRIJELACA: 17 zgoditaka : Darko Kokoška (Mladost),10 zgoditaka : Boris Bihar(Voćin), 9 zgoditaka:Stjepan Rajnović(Suhopolje),Vanja Dežmarić(Rezovac),Lovro Štefanec(Lukač-05)i Stipo Đak(Bilogora1947),8 zgoditaka: Antonio Babec (Suhopolje),Zdenko Lončarek(Suhopolje),Marko Matić(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1292151-8 29
2. Voćin VoćinVoćin 1283136-13 27
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1282229-16 26
4. Rezovac RezovacRezovac 1271426-21 22
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1263330-18 21
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1262424-16 20
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1261529-16 19
8. Munja Veliki RastovacMunja 1243518-19 15
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1243523-33 15
10. Crnac CrnacCrnac 1242620-28 14
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1232715-54 11
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1222821-29 8
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1222821-34 8
14. Omladinac KorijaOmladinac 1202104-42 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 14.11.2015. u 14,oo
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 15.11.2015. u 14,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 15.11.2015. u 14,oo
Mikleuš - Omladinac, Mikleuš, 15.11.2015. u 14,oo
Munja - Suhopolje, Veliki Rastovac, 15.11.2015. u 14,oo
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 15.11.2015. u 14,oo
Zrinski (NB) - Bratstvo, Nova Bukovica, 15.11.2015. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.