Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Papuk - Napredak         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac,Valent,Kečkiš, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Denis Velić(7,36 i 72),Benjamin Špoljarić(38)i Dragan Sapljivi(51-Autogol),gosti:/.

Bratstvo - Munja         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Špiranec,Brdarić L., delegat: Mladen Lončar
gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Topić(46) Gosti:Darko Kokoška(13),Josip Vida(23),Ivan Vida(72)

Zrinski (NB) - Mikleuš         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Puškarić,Vencl, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Tomislav Lukić(74) Gosti:/

Voćin - Podravac (S)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Medved,Stojnović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Čović(52 iz 11m) Gosti:Matej Androš(15),Matko Filipović(63)

Bilogora 1947 - Mladost (Čač)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Minauf D.,Vidalina, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Srećko Jelen(13)

Rezovac - Lukač 05         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Šantić Šamu, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Goran Serečenčeš(90) Gosti:Antonio Babec(8,39)

Crnac - Turanovac         7 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Kemper,Hrženjak,Ramić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Denis Prša(6,9,21),Leo Kučera(44),Toni Ramić(76,83,87) Gosti:Marko Lacko(60,65). LISTA STRIJELACA:16 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 14 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),12 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),LovroŠtefanec(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 12101147-14 31
2. Voćin VoćinVoćin 12100222-8 30
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1283144-13 27
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1281328-21 25
5. Munja Veliki RastovacMunja 1271426-15 22
6. Rezovac RezovacRezovac 1252520-12 17
7. Crnac CrnacCrnac 1252524-24 17
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1251619-20 16
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1251625-27 16
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1242622-21 14
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1240822-28 12
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1240821-31 12
13. Napredak RušaniNapredak 12111012-55 4
14. Turanovac TuranovacTuranovac 1201119-52 1

Sljedeće kolo

Napredak - Crnac, Rušani, 15.11.2014. u 14,00
Lukač 05 - Papuk, Lukač, 15.11.2014. u 14,00
Turanovac - Bratstvo, Turanovac, 16.11.2014. u 14,00
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 16.11.2014. u 14,00
Podravac (S) - Bilogora 1947, Sopje, 16.11.2014. u 14,00
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 16.11.2014. u 14,00
Munja - Zrinski (NB), Veliki Rastovac, 16.11.2014. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.