Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Lukač 05 - Mikleuš         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Vecko M.,Minauf, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Josip Ivačić(35),Ivan Škrablin(40),Ivan Bauman(77),Željko Medić(84)i Tomislav Škvarić(88),gosti:/.

Papuk - Bilogora 1947         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vargović,Hrženjak,Špiranec, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Šimek(10,26,74 i 81),Deni Kelava(37),Benjamin Radinković(60)i Benjamin Špoljarić(85),gosti:/.

Napredak - Crnac         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Vencl,Grujić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Robert Šajin(5 sa 11m,53 sa 11m, 66 sa 11m i 88),Josip Kolovica(11),gosti:Borna Mimić(71 sa 11m)i Srećko Jelen(90).

Voćin - Pitomača         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ugarković,Babić,Đajkić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(22 i 73),Roko Perić(38),Davor Jozić(60)i Boris Bihar(88),gosti: David Sidnjenko(3)i Marin Pavleković(32).

Munja - Rezovac         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Loparac,Valent, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Vida(39),Ante Grgić(55), Josip Vida(67)i Vinko Bračun(69),gosti:Dalibor Ladović(17).

Turanovac - DOŠK         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Teri,Blažević I.,Šantić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(48,52,62 i 66), Predrag Čađavčan(8),Velimir Viljevac(16)i Slaven Turković(89),gosti:Ivan Mujić(14).

Mladost (Čač) - Podravac (S)         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: RamićM.,Kečkiš,Orač, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(3 sa 11m i 36), gosti:Mario Grgić(64 sa 11m)i Antonio Krušelj(80). *****LISTA STRIJELACA***** 21 gol : Ivan Vuković(Voćin),19 golova :Darko Kokoška(Munja),17 golova: Srećko Jelen(Crnac), 12 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk), 11 golova: Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 12101149-13 31
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1292141-10 29
3. Papuk OrahovicaPapuk 1290342-16 27
4. Munja Veliki RastovacMunja 1281337-16 25
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1281324-16 25
6. Crnac CrnacCrnac 1270536-25 21
7. Napredak RušaniNapredak 1253433-31 18
8. Pitomača PitomačaPitomača 1242622-21 14
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1241723-36 13
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1232724-35 11
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1232715-30 11
12. Rezovac RezovacRezovac 1230921-32 9
13. Turanovac TuranovacTuranovac 1230920-46 9
14. DOŠK DolciDOŠK 1201115-65 1

Sljedeće kolo

Pitomača - Munja, Pitomača, 16.11.2013. u 14,00
Podravac (S) - Lukač 05, Sopje, 17.11.2013. u 14,00
DOŠK - Mladost (Čač), Dolci, 24.11.2013. u 13,30
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 17.11.2013. u 14,00
Crnac - Voćin, Crnac, 17.11.2013. u 14,00
Bilogora 1947 - Napredak, Špišić Bukovica, 17.11.2013. u 14.00
Mikleuš - Papuk, Mikleuš, 17.11.2013. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.