Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Virovitica - Omladinac         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Gašparić,Ivačić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Kristijan Tadić(55),Filip Škaro(79),Goran Serenčeš(86) Gosti:/

Rezovac - Standard         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špiranec,Šantić,Ličinić Sa., delegat: Branko Zeman
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Nikola Petrović(11),Dejan Radovanović(15,25),Dario Kovačević(81) Gosti:/

Bratstvo - Crnac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević,Dežmarić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja:70.Strijelci:Mario Pošihistal(5,76),Ilija Trivanović(51,54) Gosti:/

Voćin - Mikleuš         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić ,Ramić P., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Emanuel Jaković(26),Ante Vicić(43) Gosti:/

DOŠK - Gradina         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Ličinić Si.,Đajkić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Danijel Vurušić(11),Boris Sobodić(77) Gosti:/

Munja - Turanovac         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac,Minauf,Sabljak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Ivan Vida(9,64),Srećko Jelen(23,69) Gosti:Ivan Mareković(40,55),Danijel Sudarić(78)

Mladost (Čač) - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Herent,Smrček M., delegat: Gojko Babić
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(86) Gosti:/

Bilogora 1947 - Pitomača         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Lončar,Valent, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja:Strijelci:Siniša Vlaisavljević(17) Gosti:Tihomir Tenjeri(8,88),Ivica Ferenčević(31) *****Lista strijelaca***** 14 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 12 golova : Tihomir Tenjeri(Pitomača), 11 golova : Kristijan Tadić(Virovitica),10 golova : Vedran Grubić(Virovitica),Ivan Vuković (Voćin),Danijel Podmanicki(Mladost),Ante Mikolić(Virovitica) i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 12110153-5 33
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1290335-7 27
3. Pitomača PitomačaPitomača 1283131-10 27
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1280431-21 24
5. Voćin VoćinVoćin 1263325-12 21
6. Rezovac RezovacRezovac 1262426-17 20
7. Munja Veliki RastovacMunja 1253421-21 18
8. Crnac CrnacCrnac 1260618-30 18
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1252516-23 17
10. DOŠK DolciDOŠK 1242618-27 14
11. Omladinac KorijaOmladinac 1242611-24 14
12. Gradina GradinaGradina 1233619-29 12
13. Standard Nova ŠarovkaStandard 1230910-40 9
14. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1222813-26 8
15. Mikleuš MikleušMikleuš 1221914-27 7
16. Turanovac TuranovacTuranovac 1221915-37 7

Sljedeće kolo

Pitomača - Virovitica, Pitomača, 12.11.2011. u 14,3o
Lukač 05 - Bilogora 1947, Lukač, 12.11.2011. u 14,3o
Turanovac - Mladost (Čač), Turanovac, 13.11.2011. u 14,3o
Gradina - Munja, Gradina, 13.11.2011. u 14,3o
Mikleuš - DOŠK, Mikleuš, 12.11.2011. u 14,3o
Crnac - Voćin, Crnac, 13.11.2011. u 14,3o
Standard - Bratstvo, Nova Šarovka, 13.11.2011. u 14,3o
Omladinac - Rezovac, Korija, 13.11.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.