Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 12. kola

Lukač 05 - Munja         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ivačić,Barčan, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(11,42),Lovro Štefanec(30) Gosti:/

Dinamo (KD) - Omladinac         0 : 3 ( : )
Suci: Strusa,Šantić,Gašparić, delegat: Jelić
Prvenstvenu utakmicu 12.kola l.ŽNL NK"Dinamo"-NK"Omladinac" na osnovu čl.75 PNN HNS-a registrira se rezultatom 3:0 (par forfe) u korist NK"Omladinac" jer je igrač NK"Dinamo" Goran Rončević š.i.7021 nastupio na gore navedenoj utakmici iako je bio pod kaznom automatske suspenzije zbog tri javne opomene(1,3 i 9 kolo)

Rezovac - Sloga (Z)         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Vargović.,Brkić, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Ivan Stranjak(19),Nikola Gomerčić(49),Ivica Šarfi(51),Domagoj Grgurević(59),Dalibor Ladović(64,73) Gosti:David Durmiši(78)

Bilogora 1947 - Bratstvo         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Valent,Orač, delegat: Blažičević
Strijelci:Domaći:Matej Ivoš(30) Gosti:/

Gradina - Turanovac         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Ramić P.,Vidović, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Ivan Mareković(22,59),Tomislav Zalogaj(73)

Crnac - Voćin         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Krmpotić,Minauf,Vencl, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Dragan Pavoković(1),Dejan Matota(57) Gosti:Ivan Vuković(30,86),Nikola Marinović(65)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 1192020-6 29
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1183023-3 27
3. Omladinac KorijaOmladinac 1171317-11 22
4. Voćin VoćinVoćin 1155124-8 20
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1252516-13 17
6. Rezovac RezovacRezovac 1144319-12 16
7. Munja Veliki RastovacMunja 1151520-15 16
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1143417-11 15
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1133513-20 12
10. DOŠK DolciDOŠK 1132614-26 11
11. Crnac CrnacCrnac 1121813-22 7
12. Gradina GradinaGradina 1112812-33 5
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 111199-37 4

Sljedeće kolo

Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 22.11.2009. u 14,00
Turanovac - Lukač 05, Turanovac, 22.11.2009. u 14,00
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 22.11.2009. u 14,00
Sloga (Z) - Bilogora 1947, Zdenci, 22.11.2009. u 14,00
Omladinac - Rezovac, Korija, 22.11.2009. u 14,00
Voćin - DOŠK, Voćin, 22.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.