Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 8 ( 0 : 2 )
Suci: Vecko,Herent,Orač, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:7;gosti:Mario Jozić(38,50 i 68), Danko Šimunić(56,74 i 84),Tomislav Kovač(39)i Antonio Martinčević(72).

Zrinski (NB) - Crnac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Pigler,Vinovrški, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(31)i Matej Kapetanović(61),gosti:Marijo Nađ(28).

Munja - Rezovac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Selenić,Vidović-Volenik, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(8 sa 11m i 43)i Danijel Podmanicki(82),gosti:Aleksandar Matijašević (48).

Graničar (Ok) - Voćin         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Matić,Gašparić,Ivačić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaćo:Karlo Petrinić(17,24,60 i 65), Tomislav Kovačev(20)i Alen Fučkar(62),gosti:/.

Podravac (S) - Suhopolje         1 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Ličinić Saša,Vencl, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Zajček(89),gosti:Zdenko Lončarek(65,73 i 86),Antonio Babec(20 i 57)i Nikola Menegati(2 sa 11m).

Mikleuš - Bratstvo         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Valent,Brdarić M., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(34 i 78),Filip Mrva (20),Ivica Marjanović(61),Miroslav Rukavina(68)i Josip Jančić(70),gosti:Mario Novosel(89).

Dinamo (Č) - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Hrženjak,Gebaj, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Marin Milovac(17)i Vlado Maršić(41). LISTA STRIJELACA:16golova:AntonioBabec(Suhopolje), 14 golova:Karlo Petrinić(Graničar),10 golova: Darko Kokoška(Mikleuš), Mario Jozić(Mladost-Čađavica),8 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo),Ivan Topić(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11100149-6 30
2. Mikleuš MikleušMikleuš 11100134-12 30
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1182125-8 26
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1152417-18 17
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1151525-25 16
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1151527-33 16
7. Rezovac RezovacRezovac 1135327-22 14
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1132615-23 11
9. Crnac CrnacCrnac 1132612-21 11
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1132618-31 11
11. Voćin VoćinVoćin 1132621-37 11
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1131723-25 10
13. Munja Veliki RastovacMunja 1131715-23 10
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1113711-35 6

Sljedeće kolo

Suhopolje - Lukač 05, Suhopolje, 5.11.2016. u 14,3o
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 6.11.2016. u 14,3o
Bratstvo - Dinamo (Č), Gornje Bazje, 6.11.2016. u 14,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš, Čađavica, 6.11.2016. u 14,3o
Voćin - Podravac (S), Voćin, 6.11.2016. u 14,3o
Rezovac - Graničar (Ok), Rezovac, 6.11.2016. u 14,3o
Zrinski (NB) - Munja, Nova Bukovica, 6.11.2016. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.