Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Lukač 05 - Bratstvo         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Majstorović L., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(45),gosti:/.

Mladost (Čač) - Podravac (S)         11 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Szebenji, delegat: Jelić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(22,29,36,37,38 sa 11m,66 i 73),Domagoj Ninčević(7 i 20),Ivan Mužar(52)i Ivan Vrhovski(68),gosti:/. Prekid u 77 minuti jer gosti nemaju dovoljan broj igrača za nastavak utakmice.

Dinamo (Č) - Omladinac         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kemper,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Zeman
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivo Dujmić(22 i 50),Marijo Košorog(2),Velimir Tresk(41),Bojan Kujavić(57)i Denis Vurdelja(90),gosti:Marko Korenički(65).

Rezovac - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vecko,Blažević I.,Dežmarić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Čubelić(12 i 38), Stjepan Rajnović(3)i Nikola Menegati(65 sa 11m).

Mikleuš - Crnac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Vidović-Volenik,Vidović F., delegat: Uršanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(29 i 83)i Hrvoje Ibričić(68),gosti:/.

Munja - Voćin         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Selenić,Medved, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(24),gosti:Roko Perić(50)i Matej Grgurić(81 autogol).

Bilogora 1947 - Zrinski (NB)         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Šamu,Svirkovski,Orač, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Pernar(18,60 i 70),Stipo Djak (48,50 i 80)i Matija Toljan(15),gosti:/. LISTA STRIJELACA:17 zgoditaka: Darko Kokoška (Mladost),10 zgoditaka : Boris Bihar(Voćin), 9 zgoditakas: Lovro Štefanec(Lukač-05), 8 nzgoditaka:Zvonko Lončarek(Suhopolje),Vanja Dežmarić(Rezovac),Tomislav Škvarić(Lukač-05), Marko Matić(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1182147-7 26
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1182128-12 26
3. Voćin VoćinVoćin 1173134-12 24
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1163229-16 21
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1161429-15 19
6. Rezovac RezovacRezovac 1161424-21 19
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1152419-14 17
8. Crnac CrnacCrnac 1142520-27 14
9. Munja Veliki RastovacMunja 1133517-19 12
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1133522-33 12
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1122719-24 8
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1122719-29 8
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1122710-52 8
14. Omladinac KorijaOmladinac 110294-40 2

Sljedeće kolo

Suhopolje - Mikleuš, Suhopolje, 7.11.2015. u 14,3o
Podravac (S) - Zrinski (NB), Sopje, 8.11.2015. u 14,3o
Bratstvo - Bilogora 1947, Gornje Bazje, 8.11.2015. u 14,3o
Voćin - Lukač 05, Voćin, 8.11.2015. u 14,3o
Crnac - Munja, Crnac, 8.11.2015. u 14,3o
Omladinac - Rezovac, Korija, 8.11.2015. u 14,3o
Mladost (Čač) - Dinamo (Č), Čačinci, 8.11.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.