Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Napredak - Rezovac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Tatić,Orač, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci:domaći:Mario Jozić(22),gosti:/.

Lukač 05 - Bilogora 1947         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Teri,Vidović-Volenik,Brdarić L., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Mihael Komar(3),Lovro Štefanec(31 iz 11m,49),Josip Ivačić(45),Tomislav Škvarić(58)Gosti:/

Crnac - Bratstvo         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ugarković,Stojnović,Szebenji, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Tino Habijanić(8),Ivan Topić(15),Karmelo Domović(75)

Turanovac - Papuk         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Špiranec, delegat: Gojko Babić
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:/Gosti:Deni Kelava(9),Benjamin Radinković(35),Benjamin Špoljarić(37)

Mladost (Čač) - Voćin         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Babić,Ramić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(27) Gosti:Ante Vicić(53),Emanuel Kristić(70)

Podravac (S) - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Tašić,Vinovrški, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Marijan Granjaš(90) Gosti:/

Mikleuš - Munja         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Medved, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Ibričić(54),Matej Potočki(83) Gosti:Darko Kokoška(30) LISTA STRIJELACA: 16 zgoditaka: Deni Kelava(Papuk), 13 zgoditaka: Darko Kokoška(Munja),12 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 11100121-6 30
2. Papuk OrahovicaPapuk 1191142-14 28
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1181228-20 25
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1173142-12 24
5. Munja Veliki RastovacMunja 1161423-14 19
6. Rezovac RezovacRezovac 1152419-10 17
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1142521-18 14
8. Crnac CrnacCrnac 1142517-22 14
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1141618-20 13
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1141624-27 13
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1140721-30 12
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1130820-27 9
13. Napredak RušaniNapredak 1111912-50 4
14. Turanovac TuranovacTuranovac 1101107-45 1

Sljedeće kolo

Papuk - Napredak, Orahovica, 8.11.2014. u 14,3o
Bratstvo - Munja, Gornje Bazje, 9.11.2014. u 14,3o
Zrinski (NB) - Mikleuš, Miljevci, 9.11.2014. u 14,3o
Voćin - Podravac (S), Voćin, 9.11.2014. u 14,3o
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 9.11.2014. u 14,3o
Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 9.11.2014. u 14,3o
Crnac - Turanovac, Crnac, 9.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.