Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Pitomača - Napredak         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Loparac,Blažević I., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tihomir Tenjeri(31),gosti:Josip Kolovica(36).

Mladost (Čač) - Lukač 05         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Šantić,Ličinić Saša, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći/,gosti:Tomislav Škvarić(8 sa 11m i 12)i Antonio Babec(80).

Podravac (S) - Turanovac         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Babić,Đajkić,Brkić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slaven Tomašević(80), gosti:Zvonimir Juhas(18),Danijel Miota(27),Mihael Stubičar(47)i Velimir Viljevac(75).

DOŠK - Munja         0 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Minauf,Vencl, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(16,73,83 i 89),Ivo Dujmić(34),Vinko Bračun(50)i Marin Ćavić(85).

Rezovac - Voćin         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Kečkiš,Grujić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(90),gosti:Ivan Čović(63),Đerđ Pecolaj(68)i Ivan Vuković(86).

Crnac - Papuk         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar,Vecko M.,Orač, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Srećko Jelen(42,58 i 61),Borna Mimić(11)i Josip Damjan(86),gosti:Benjamin Špoljarić(17).

Bilogora 1947 - Mikleuš         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Strusa,Valent,Gašparić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(43),gosti:Ivan Ivančić(25 i 56),Josip Pejić(45)i Ljubo Augustinović(49). *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova:Ivan Vuković(Voćin)i Darko Kokoška(Munja),16 golova:Srećko Jelen(Crnac),11 golova: Benjamin Špoljarić(Papuk),Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 1191144-11 28
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1182136-10 26
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1181224-11 25
4. Papuk OrahovicaPapuk 1180335-16 24
5. Munja Veliki RastovacMunja 1171333-15 22
6. Crnac CrnacCrnac 1170434-20 21
7. Napredak RušaniNapredak 1143428-29 15
8. Pitomača PitomačaPitomača 1142520-16 14
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1140721-34 12
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1132624-28 11
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1131713-28 10
12. Rezovac RezovacRezovac 1130820-28 9
13. Turanovac TuranovacTuranovac 1120913-45 6
14. DOŠK DolciDOŠK 1101104-58 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 9.11.2013. u 14,00
Papuk - Bilogora 1947, Orahovica, 9.11.2013. u 14,00
Napredak - Crnac, Rušani, 9.11.2013. u 14,00
Voćin - Pitomača, Voćin, 10.11.2013. u 14,00
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 10.11.2013. u 14,00
Turanovac - DOŠK, Turanovac, 10.11.2013. u 14,00
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 10.11.2013. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.