Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Valent,Dežmarić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(6,12,70).Ivan Egri(55,73) Domaći:Josip Zajček(1)

Mikleuš - Munja         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Brkić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Ivčić(63) Gosti:Darko Kokoška(76 iz 11m)

Crnac - Bilogora 1947         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Milan Ramić,Đajkić,Saša Ličinić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Nikica Nerovčić(55),Zlatko Miler(63,64,70),Dražen Špoljarić(84) Gosti:/

Turanovac - DOŠK         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Mario Vecko,Šantić,Hrženjak, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja 90.Strijelci:Domaći:/Gosti:Ivan Mujić(20),Ivica Rokić(29),Srećko Jelen(57,86)

Rezovac - Papuk         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević,Vencl, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Aleksandar Matijašević(6) Gosti:Danijel Vurušić(48)

Voćin - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Siniša Liičinić,Minauf, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Hrvoje Čović(60) Gosti:Toni Ramić(70)

Pitomača - Gradina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Kelečić,Matić, delegat: Darko Herent
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Filipović(58) Gosti:Ivo Delić(63) *****LISTA STRIJELACA***** 12 golova : Ivan Mujić(D.O.Š.K.),11 golova : Josip Zajček(Padravac),10 golova : Darko Kokoška (Munja),9 golova: Lovro Štefanec(Lukač-05),Srećko Jelen(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 1183028-8 27
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1164127-10 22
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1163234-11 21
4. Voćin VoćinVoćin 1154220-13 19
5. DOŠK DolciDOŠK 1152429-15 17
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1152419-19 17
7. Pitomača PitomačaPitomača 1144324-19 16
8. Rezovac RezovacRezovac 1142518-19 14
9. Munja Veliki RastovacMunja 1142519-24 14
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1133514-14 12
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1133511-20 12
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1132613-32 11
13. Crnac CrnacCrnac 1131713-24 10
14. Gradina GradinaGradina 1101104-45 1

Sljedeće kolo

Papuk - Voćin, Orahovica, 10.11.2012. u 14,oo
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 11.11.2012. u 14,oo
Gradina - Mikleuš, Gradina, 11.11.2012. u 14,oo
Podravac (S) - Pitomača, Sopje, 11.11.2012. u 14,oo
Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 11.11.2012. u 14,oo
DOŠK - Rezovac, Dolci, 11.11.2012. u 14,oo
Crnac - Turanovac, Crnac, 11.11.2012. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.