Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Omladinac - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Šantić,Valent, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Damir Filipović(87) Gosti:/ Gledatelja oko 150.

Turanovac - Rezovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Đajkić,Gebaj, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Danijel Sudarić(36) Gosti:Saša Jeftinija(41) Gledatelja oko 150.

Dinamo (KD) - Munja         1 : 8 ( 0 : 4 )
Suci: Gomerčić,Minauf,Gašparić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Pero Jakovljević(52) Gosti:Srećko Jelen(6,41,50,64,71),Robert Sudarić(33),Dalibor Dakić(58),Dario Najcer(35) Gledatelja oko 100.

Voćin - Gradina         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Blažević,Babić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Ivica Gusić(25),Emanuel Jaković(40) Gosti:Dejan Peić(75) Gledatelja oko 70.

Napredak - DOŠK         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Grujić,Lončar,Ivačić, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Robert Šain(42),Boris Zagorac(87),Marko Brdarić(89) Gosti:Alen Dedaj(1),Nenead Mihalek(67),Petar Budimir(73) Gledatelja oko 80.

Crnac - Bratstvo         5 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Fabijanac,Ramić P.,Velić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Danijel Podmanicki(4 iz 11m,57,68),Zdenko Bošnjak(63,84) Gosti:Aleksandar Matijašević(27),Matej Horvat(30,66),Mario Pšihistal(33,72) Gledatelja oko 70.

Mladost (Čač) - Bilogora 1947         2 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Penava,Dežmarić.,Krupa, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Tomislav Perković(13),Bruno Hlavaček(38) Gosti:Matej Ivoš(33),Siniša Vlaisavljević(37,71),Stipo Djak(63,77) Gledatelja oko 80. *****Lista strijelaca***** 14 golova : Stipo Đak(Bilogora) 12 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 10 golova : Danijel Podmanicki(Crnac) i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 1192039-8 29
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1182131-5 26
3. Munja Veliki RastovacMunja 1172229-7 23
4. Voćin VoćinVoćin 1172222-10 23
5. Omladinac KorijaOmladinac 1154219-10 19
6. Gradina GradinaGradina 1152419-16 17
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1152422-22 17
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1133515-22 12
9. Turanovac TuranovacTuranovac 1133512-19 12
10. Napredak RušaniNapredak 1131716-28 10
11. Crnac CrnacCrnac 1122716-27 8
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1121812-40 7
13. DOŠK DolciDOŠK 1113714-30 6
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1113712-34 6

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bilogora 1947, Lukač, 13.11.2010. u 14,oo
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 14.11.2010. u 14,oo
DOŠK - Crnac, Dolci, 14.11.2010. u 14,oo
Gradina - Napredak, Gradina, 14.11.2010. u 14,oo
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 14.11.2010. u 14,oo
Rezovac - Dinamo (KD), Rezovac, 14.11.2010. u 14,oo
Omladinac - Turanovac, Korija, 14.11.2010. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.