Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 11. kola

Mikleuš - Turanovac         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Lončar,Vecko M.,Špoljarić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zlatko Šantić(3),Bruno Hlavaček(20,83),Davor Dundović(41),Krešimir Crvenka(45,73),Darijo Jančić(57)

Sokol - Lukač 05         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stošić,Šantić,Marinović, delegat: Krahulec
Strijelci:Gosti:Ivan Škrablin(13)

Dinamo (KD) - Sloga (Z)         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Blažević,Barčan, delegat: Kostelac
Strijelci:Domaći:Matej Rudec(11),Tihomir Šarić(43 iz 11m) Gosti:Renato Kučera(74),David Burcar(83)

Munja - Omladinac         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Keškiš,Vencl,Grđan, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Tomislav Crljenić(30),Alen Samardžić(36),Darko Kokoška(43 iz 11m,70),Ante Rosan(88)

Bratstvo - Gradina         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ivačić,Dežmarić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Predrag Krmar(5),Mario Pšihistal(25) Gosti:Nenad Počuć(70)

Bilogora 1947 - Crnac         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Horvatinović,Smrček M., delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Stipo Djak(52,68),Matej Ivoš(89)Gosti:Dragan Špoljarić(8),Darijo Najcer(78)

Voćin - Rezovac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loprac,Krupa,Adamović, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(22),Ivica Gusić(62) Gosti:Dalibor Ladović(31)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 1191131-13 28
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1181237-9 25
3. Voćin VoćinVoćin 1172222-12 23
4. Munja Veliki RastovacMunja 1171326-8 22
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1162328-16 20
6. Omladinac KorijaOmladinac 1152418-24 17
7. Turanovac TuranovacTuranovac 1144318-19 16
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1151520-22 16
9. Gradina GradinaGradina 1140711-25 12
10. Sokol MilanovacSokol 1131717-25 10
11. Rezovac RezovacRezovac 1130810-21 9
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1122714-38 8
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1114615-19 7
14. Crnac CrnacCrnac 1121810-26 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 16.11.2008. u 14,00
Crnac - Voćin, Crnac, 16.11.2008. u 14,00
Gradina - Bilogora 1947, Gradina, 16.11.2008. u 14,00
Turanovac - Bratstvo, Turanovac, 16.11.2008. u 14,00
Omladinac - Mikleuš, Korija, 16.11.2008. u 14,00
Sloga (Z) - Munja, Zdenci, 16.11.2008. u 14,00
Sokol - Dinamo (KD), Milanovac, 16.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.