Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Suhopolje - Dinamo (Č)         11 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Valent,Šantić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Plavšić(17,21 i 62),Antonio Babec(16 i 52),Zvonko Lončarek(68 i 87),Dominik Hodak(74 i 85),Luka Čubelić(9)i Nikola Menegati(44), gosti:/.

Podravac (S) - Bilogora 1947         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Loparac,Selenić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Matić(60 i 79),gosti:/.

Zrinski (NB) - Lukač 05         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Babić,Vencl, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dario Teodorović(6),gosti:Hrvoje Bakšec(26)i Lovro Štefanec(61).

Bratstvo - Munja         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Stiven Čančar(51 i 74)i Mihael Stubičar(46),gosti:Marko Nemet(52)i Dragan Trupina(69).

Voćin - Mikleuš         4 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Čović(8),Emanuel Jaković(19), Marko Lah(43)i Ivica Gusić(79),gosti:Hrvoje Ibričić (5 i 54 sa 11m)i Filip Mrva(44).

Crnac - Rezovac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Vidalina,Majstorović D., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nađ(30 i 77)i Jasip Damjan(85),gosti:/.

Omladinac - Mladost (Čač)         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Vecko,Brlas J.,Jugović, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(3,53 i 85 sa 11m)i Ivan Šalković(13). LISTA STRIJELACA : 10 zgoditaka: Darko Kokoška (Mladost)i Boris Bihar(Voćin),9 zgoditaka : Lovro Štefanec(Lukač-05),8 zgoditaka: Zdenko Lončarek (Suhopolje),Vanja Dežmarić(Rezovac),Tomislav Škvarić(Lukač-05),Marko Matić(Podravac),7 zgoditaka: Antonio Babec (Suhopolje),Stiven Čančar(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1072143-7 23
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1072125-12 23
3. Voćin VoćinVoćin 1063132-11 21
4. Rezovac RezovacRezovac 1061324-17 19
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1053228-16 18
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1052319-13 17
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1051418-15 16
8. Crnac CrnacCrnac 1042420-24 14
9. Munja Veliki RastovacMunja 1033416-17 12
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1023516-32 9
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1022619-22 8
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1022610-41 8
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1012712-24 5
14. Omladinac KorijaOmladinac 100283-34 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 31.10.2015. u 14,3o
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 31.10.2015. u 14,3o
Dinamo (Č) - Omladinac, Četekovac, 31.10.2015. u 14,3o
Rezovac - Suhopolje, Rezovac, 31.10.2015. u 14,3o
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 31.10.2015. u 14,3o
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 31.10.2015. u 14,3o
Bilogora 1947 - Zrinski (NB), Špišić Bukovica, 31.10.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.