Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Papuk - Crnac         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Tašić,Medved, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Deni Kelava(49 i 75),Benjamin Špoljarić(56)i Mladen Filipović(65),gosti:Dejan Prša(67).

Bratstvo - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Gašparić,Duvnjak, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:Jurica Kraljik(13 i 36).

Munja - Podravac (S)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Minauf D.,Hrženjak, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Vida(40)i Darko Kokoška(75), gosti: Marijan Granjaš(82).

Zrinski (NB) - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Herent,Mesarić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Jozing(47),gosti:Srećko Jelen(64)i Stipica Bušljeta(72).

Voćin - Lukač 05         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Valent, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ante Vicić(38)i Ivan Čović(56),gosti:Antonion Babec(23).

Bilogora 1947 - Napredak         5 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Matić,Djajkić,Stojnović, delegat: Mladen Matić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Pernar(27 i 37),Matej Ivoš (45),Marin Djak(51)iRoberto Meseš(83),gosti:Mario Jozić(10 i 81 sa 11m)i Stjepan Rajnović(48). Budući na utakmicu nije došao delegat Mladen Lončar to je dužnost delegata obavio sudac Mladen Matić.

Rezovac - Turanovac         7 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Majstorović L.,Vinovrški, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Velimir Viljevac(48 sa 11m i 67), Tihomir Šarić(62 i 65),Danijel Čubelić(17),Dario Kovačević(71)i Matko Duvnjak(86),gosti:Siniša Subota(52). LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 12 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),10 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),Lovro Štefanec(Lukač-05 i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 1090119-5 27
2. Papuk OrahovicaPapuk 1081139-14 25
3. Mikleuš MikleušMikleuš 1071226-19 22
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1063137-12 21
5. Munja Veliki RastovacMunja 1061322-12 19
6. Rezovac RezovacRezovac 1052319-9 17
7. Crnac CrnacCrnac 1042417-19 14
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1041518-19 13
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1041523-25 13
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1040621-25 12
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1032518-18 11
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1020819-27 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 100197-42 1
14. Napredak RušaniNapredak 1001911-50 1

Sljedeće kolo

Napredak - Rezovac, Rušani, 2.11.2014. u 14,3o
Lukač 05 - Bilogora 1947, Lukač, 2.11.2014. u 14,3o
Crnac - Bratstvo, Crnac, 2.11.2014. u 14,3o
Turanovac - Papuk, Turanovac, 2.11.2014. u 14,3o
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 2.11.2014. u 14,3o
Podravac (S) - Zrinski (NB), Sopje, 2.11.2014. u 14,3o
Mikleuš - Munja, Mikleuš, 2.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.