Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Papuk - Turanovac         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Loparac,Medved, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Danijel Vurušić(17 iz 11m,58),Tomislav Bušljeta(47),Dejan Prša(68,75) Gosti:Mihael Domović(86 iz 11m)

Bilogora 1947 - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Ramić P., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/Gosti:Ivan Ivčić(13),Hrvoje Ibričić(73 iz 11m),Dejan Stanić(80)

Munja - Pitomača         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vecko M.,Minauf, delegat: Branko Zeman
Gledatelja 100.Strijelci:DOmaći:Darko Kokoška(19 iz 11m),Mario Kovač(33),Dejan Brusač(85) Gosti:Hrvoje Filipović(50),Ivica Blaga(64)

Gradina - Lukač 05         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Penava,Šantić,Brkić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Goran Duvnjak(84) Gosti:Davor Rajhert(9),Željko Medić(28,36),Lovro Štefanec(42),Matej Vujčić(65)

Podravac (S) - Voćin         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Blažević I.,Ličinić Saša, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(37,78) Gosti:Đerđ Pecolaj(9),Boris Bihar(67)

Mladost (Čač) - Rezovac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Si.,Vidović, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(37),Toni Ramić(63),Ivan Mužar(88) Gosti:Aleksandar Matijašević(39)

DOŠK - Crnac         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Đajkić,Valent, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(34,41,62),Ivan Mujić(53),Mario Mihalek(84) Gosti:Nikica Nerovčić(84) *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova: Ivan Mujić(D.O.Š.K.),10 golova:Josip Zajček(Podravac),9 golova:Darko Kokoška(Munja) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 1082027-7 26
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1062233-10 20
3. Lukač 05 LukačLukač 05 1054122-9 19
4. Voćin VoćinVoćin 1053219-12 18
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1052318-14 17
6. Pitomača PitomačaPitomača 1043323-18 15
7. DOŠK DolciDOŠK 1042425-15 14
8. Rezovac RezovacRezovac 1041517-18 13
9. Munja Veliki RastovacMunja 1041518-23 13
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1033411-16 12
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1032513-13 11
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1032513-27 11
13. Crnac CrnacCrnac 102178-24 7
14. Gradina GradinaGradina 1000103-44 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 3.11.2012. u 14,3o
Mikleuš - Munja, Mikleuš, 3.11.2012. u 14,3o
Crnac - Bilogora 1947, Crnac, 4.11.2012. u 14,3o
Turanovac - DOŠK, Turanovac, 4.11.2012. u 14,3o
Rezovac - Papuk, Rezovac, 4.11.2012. u 14,3o
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 4.11.2012. u 14,3o
Pitomača - Gradina, Pitomača, 4.11.2012. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.