Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Virovitica - Standard         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Lončar,Vargović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Kristijan tadić(40,51),Ante Mikulić(56,63,70),Renato Karačić(83) Gosti:/

Omladinac - Crnac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Grujić,Barčan, delegat: Gojko Babić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Nikica Nerovčić(46 iz 11m,63 iz 11m)

Rezovac - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Đajkić,Marinović, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Tomislav Lukić(13,56)

Bratstvo - Gradina         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Vecko M.,Ivačić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Marijo Pšihistal(57 iz 11m,68) Gosti:Mario Zagorac(19),Dejan Peić(55),Danijel Nemet(73)

Voćin - Turanovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Sertić,Minauf,Ramić P., delegat: Ivan Jelić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(15) Gosti:Ivan Mareković(3)

DOŠK - Lukač 05         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Vidović B.,Krupa, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Boris Sobodić(38),Danijel Vurušić(49) Gosti:Lovro Štefanec(72 iz 11m)

Munja - Pitomača         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Vencl, delegat: Branko Zeman
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(20) Gosti:Ivica Ferenčević(61),Tihomir Tenjeri(71)

Mladost (Čač) - Bilogora 1947         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Kečkiš,Blažević,Dežmarić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Danijel Podmanicki(14,24),Marko Nemeth(35) Gosti:Stipo Djak(43),Dubravko Ivanković(61) *****Lista strijelaca***** 12 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 10 golova : Vedran Grubić(Virovitica),Ivan Vuković(Voćin),Danijel Podmanicki(Mladost), Kristijan Tadić(Virovitica),8 golova : Tihomir Tenjeri(Pitomača),Ante Mikolić(Virovitica)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 1090144-5 27
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1080232-6 24
3. Pitomača PitomačaPitomača 1063126-9 21
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1070330-19 21
5. Voćin VoćinVoćin 1052321-10 17
6. Rezovac RezovacRezovac 1052321-15 17
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1052315-14 17
8. Munja Veliki RastovacMunja 1043317-15 15
9. Crnac CrnacCrnac 1050516-25 15
10. DOŠK DolciDOŠK 1032515-22 11
11. Gradina GradinaGradina 1032517-25 11
12. Omladinac KorijaOmladinac 1032510-21 11
13. Standard Nova ŠarovkaStandard 1030710-35 9
14. Mikleuš MikleušMikleuš 1021713-23 7
15. Turanovac TuranovacTuranovac 101187-32 4
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 100287-25 2

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Virovitica, Špišić Bukovica, 30.10.2011. u 14,3o
Pitomača - Mladost (Čač), Pitomača, 30.10.2011. u 14,3o
Lukač 05 - Munja, Lukač, 29.10.2011. u 15,3o
Turanovac - DOŠK, Turanovac, 30.10.2011. u 14,3o
Gradina - Voćin, Gradina, 30.10.2011. u 14,3o
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 29.10.2011. u 15,3o
Crnac - Rezovac, Crnac, 30.10.2011. u 14,3o
Standard - Omladinac, Nova Šarovka, 30.10.2011. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.