Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Lončar,Valent, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Štefanec(41i55),Slanac(51i78)i Černeli(89), gosti:/

Bilogora 1947 - Crnac         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Dežmarić, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Đak(37i73),Vlaisavljević(41)i Radinović(85), gosti:Nerovčić(11)

Bratstvo - Napredak         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Blažević,Stanić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Horvat(48), gosti:/

DOŠK - Voćin         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Vinovrški,Grđan, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/ gosti:Dundović(45)iPerić(72),

Gradina - Dinamo (KD)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko M.,Đajkić,Barčan, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Peić(39),Vorih(60)iBaltić(71), gosti:/

Munja - Turanovac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Grujić,Ramić P.,Krupa, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Sobotić(58)iNajcer(88), gosti:/

Rezovac - Omladinac         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Krmpotić,Babić,Ličinić Sa., delegat: Zeman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Poljak(19)iŠarić(38), gosti:Jerbić(60), *****Lista strijelaca***** 12 golova : Tihomir Šarić(Rezovac)i Stipo Đak (Bilogora), 9 golova : Andreas Černeli(Lukač-05), 8 golova : Slaven Slanac(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 1091038-7 28
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1082031-4 26
3. Munja Veliki RastovacMunja 1062221-6 20
4. Voćin VoćinVoćin 1062220-9 20
5. Gradina GradinaGradina 1052318-14 17
6. Omladinac KorijaOmladinac 1044218-10 16
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1042417-20 14
8. Turanovac TuranovacTuranovac 1032511-18 11
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1032510-17 11
10. Napredak RušaniNapredak 1030713-25 9
11. Crnac CrnacCrnac 1021711-22 7
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1021710-35 7
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1013611-26 6
14. DOŠK DolciDOŠK 1012711-27 5

Sljedeće kolo

Omladinac - Lukač 05, Korija, 7.11.2010. u 14,oo
Turanovac - Rezovac, Turanovac, 7.11.2010. u 14,oo
Dinamo (KD) - Munja, Kapela Dvor, 7.11.2010. u 14,oo
Voćin - Gradina, Voćin, 7.11.2010. u 14,oo
Napredak - DOŠK, Rušani, 7.11.2010. u 14,oo
Crnac - Bratstvo, Crnac, 7.11.2010. u 14,oo
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 7.11.2010. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.