Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Rezovac - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Majstorović L.- Loparac M.- Selenić H., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Đorđević (14),Ognjenović (30).

Borova - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Duvnjak D.- Strusa A., delegat: Abalić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Hodak (21 sa 11m, 47 sa 11m, 70),Kozlinger (28)Obžetić (54). Gosti : Dorinka (16,87).

Gradina - Mladost (Mi)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Gašparić M.- Brdarić M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Keler (48 sa 11m).

Sloga (Z) - Slavonija         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Lješčak Mario-Kovač S., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Ciglar (6),Duspara M (66),Mataija (72). Gosti : Habuš (39).

Podravac (S) - Voćin         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović N.- Grujić B.- Penava E., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Babec (23),Marić (40),Menegati (56,75 autogol), Androš (85). Gosti : Čović Hrvoje (33 sa 11m, 90 sa 11m).

Crnac - Bratstvo         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Selenić H.- Hrženjak M., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Marić (11). Gosti : /.

Podgorje - Mikleuš         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Majstorović Ivona, delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Ivčić (31),Crvenka (67),Puača (88).

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1090126-7 27
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1080228-13 24
3. Voćin VoćinVoćin 1072125-13 23
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1061327-13 19
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1052327-21 17
6. Borova BorovaBorova 1051430-24 16
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1051422-16 16
8. Rezovac RezovacRezovac 1034318-14 13
9. Crnac CrnacCrnac 1032517-28 11
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1031613-25 10
11. Podgorje PodgorjePodgorje 1030716-33 9
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1022612-23 8
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1021717-26 7
14. Gradina GradinaGradina 1001912-34 1

Sljedeće kolo

Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 31.10.2021. u 14:00
Bratstvo - Podgorje, Gornje Bazje, 30.10.2021. u 15:00
Voćin - Crnac, Voćin, 31.10.2021. u 14:00
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 31.10.2021. u 14:00
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 31.10.2021. u 14:00
Dinamo (Č) - Gradina, Četekovac, 31.10.2021. u 14:00
Mladost (Čač) - Borova, Čačinci, 31.10.2021. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.