Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović N.- Brkić M.- Grujić B., delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Mužar (41),Periša (66). Gosti :/.

Borova - Voćin         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Resler T.- Majstorović Ivona, delegat: Babić
Gledatelja 210. Strijelci : Obžetić (24),Peula (36). Gosti : Tašić (87).

Omladinac - Dinamo (Č)         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Culej J.- Duvnjak D.-Lješčak Mario , delegat: Vrbaslija
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Godeč (43). Gosti : Dorinka (27,53 sa 11m, 60,64),Potočnik (59).

Sloga (Z) - Slavonija         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Brdarić M.- Rakitničan D., delegat: Minauf
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Rupčić (20,51). Gosti :/.

Podravac (S) - Mladost (Mi)         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Loparac Matea, delegat: Grabovac
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Kušen (47),Ibriks (77),Androš (88),Krušelj (90+2). Gosti : Podmanicki (6,63).

Gradina - Bratstvo         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Kovač S., delegat: Tkalčec
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Lukačević (21),Juhas (53,80,90). Gosti : Hokman (4,48 sa 11m), Holec (78).

Ćeralije - Bušetina 1947         2 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Vidalina B.- Kečkiš N.- Gobac M., delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Franjo Perić (11 sa 11m, 48). Gosti : Petrinić (5,24,37),Štefanec (56,76),Pavlak (85).

Mikleuš - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.- Kokorić D.- Nikolić A., delegat: Penava
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Bazijanac (42).

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1082033-8 26
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1081142-10 25
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1080221-11 24
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1070332-14 21
5. Voćin VoćinVoćin 1052316-15 17
6. Rezovac RezovacRezovac 1043323-15 15
7. Borova BorovaBorova 1050519-21 15
8. Mikleuš MikleušMikleuš 1042414-15 14
9. Gradina GradinaGradina 1041526-30 13
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1040615-22 12
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1032517-20 11
12. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1031619-35 10
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1030723-21 9
14. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1022613-25 8
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1022612-25 8
16. Omladinac KorijaOmladinac 1010913-51 3

Sljedeće kolo

Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 18.10.2020. u 15:00
Bušetina 1947 - Mikleuš, Bušetina, 18.10.2020. u 15:00
Bratstvo - Ćeralije, Gornje Bazje, 17.10.2020. u 15:00
Mladost (Mi) - Gradina, Miljevci, 18.10.2020. u 15:00
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 18.10.2020. u 15:00
Dinamo (Č) - Sloga (Z), Četekovac, 18.10.2020. u 15:00
Voćin - Omladinac, Ćeralije, 18.10.2020. u 15:00
Mladost 1930 (Čađ) - Borova, Čađavica, 18.10.2020. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.