Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Graničar Bušetina - Mikleuš         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Duvnjak D.- Lješčak Mario, delegat: Blažević I.
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Petrinić (10,52),Veg(49). Gosti : Ljubas (56).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač)         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej J.- Selenić H.- Loparac M., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Kovač M (14,45),Novoselec (60),Šomođi (75),Martinčević (82). Gosti : Ramić (66).

Omladinac - Sloga (Z)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan M.- Gašparić M.- Vukman D. , delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Godeč (12),Korenički (25,73). Gosti :/.

Borova - Mladost (Mi)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Majstorović Leo, delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Pohiba (30),Ibričić (42),Podmanicki (62).

Rezovac - Slavonija         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Kovač S.- Resler T., delegat: Jurkin
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Bazijanac (44),Krznarić (66),Kovačević (72),Lach (89). Gosti : /.

Voćin - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina D.- Matić M.- Szebenji M., delegat: Radočaj
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Dinamo (Č) - Podravac (S)         11 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Božić J.- Hrženjak M.- Brkić M., delegat: Moslavac
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Škulj (15),Dorinka (21,82),Kokoška (25,34,40,49,84,85),Kristić (61),Kujavić(87). Gosti :/. **LISTA STRIJELACA**12 golova Petrinić Karlo (Graničar Bušetina) 9 Bazijanac Patrik (Rezovac) Kokoška Darko (Dinamo) 8 Grubić Vedran (Omladinac) Holec Tomislav (Borova) Jančić Josip (1 KU) (Mikleuš) Mužar Ivan (2 KU) (Mladost (Čač)) 6 Beneš Milenko (2 KU) (Podravac) Brlas Janko (3 KU) (Graničar Bušetina) Ciglar Danijel (Sloga) Dežmarić Vanja (Rezovac) Gegić Mateo (Borova) Ibričić Hrvoje (Mladost) Obžetić Darko (1 KU) (Borova) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 5 Dorinka Matej (2 KU) (Dinamo) Gusić Ivica (1 KU) (Voćin) Kovać Mario (Mladost 1930) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) Škvarić Tomislav (Omladinac)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 1072136-10 23
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1071223-10 22
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1053227-17 18
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1060427-22 18
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1060426-21 18
6. Omladinac KorijaOmladinac 1052324-15 17
7. Borova BorovaBorova 1052324-21 17
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1042418-12 14
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1042417-14 14
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1042419-22 14
11. Voćin VoćinVoćin 1032515-21 11
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1022620-26 8
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1012710-27 5
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1000108-56 0

Sljedeće kolo

Podravac (S) - Graničar Bušetina, Sopje, 3.11.2019. u 14:00
Bratstvo - Dinamo (Č), Gornje Bazje, 3.11.2019. u 14:00
Slavonija - Voćin, Sladojevci, 3.11.2019. u 14:00
Mladost (Mi) - Rezovac, Miljevci, 3.11.2019. u 14:00
Sloga (Z) - Borova, Zdenci, 3.11.2019. u 14:00
Mladost (Čač) - Omladinac, Čačinci, 3.11.2019. u 14:00
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ), Mikleuš, 24.11.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.